Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Kupi enkrat, kaj boš zdaj vsak mesec menjal, kupiš enkrat kot se zagre, ne skoz nekaj na pol :)

To se strinjam, da se nebi mogel bolje. Sedaj, ko malce tko gledam cene, pa res, niti ni tko zdelo hudo drago no. Ni poceni, ampak, če primerjam cene unih rablejnih, je cena skupaj teh novih kompionent (sploh kunfiguracija od thestiga) zelo primerljiva. Imaš pa le Novo!

Link to post

Še ena zadeva mogoče... zakaj pa bi menjal celo kišto? Če imaš ok ohišje in napajalnik (pa dvdrw in disk), lahko porabiš več denarja za tisto kar rabiš, torej nov procesor, matično, ram in grafično. Jaz sem tako naredil in mi ni žal (res pa je, da sem prej dokupoval zadeve, vseeno so najstarejše stare blizu 6 let).

Za zamenjat komponente pa tudi ne rabiš več kot pol ure.

Link to post

@thestig, katera (ker vem, a se spoznaš dobro), od GeFroce 760 bi bila najbolj sprejemljiva za kupit na tisti strani?

Sprašujem,ker če že kupujem, kupim vsaj neki kar bo IN, in 760 je boljša od Ati 7870.

@Tomaž, sej to bi tudi naredil, ohišje je še cool (samo napajalnik me malce skrbi). No to pa lahko tudi kupim.

Link to post

Pa kupiš še kako malenkost ki temu manjka, ki ga imaš sedaj pa prodaš. In ja, pomoje je hoh.de najboljša opcija, drugače pa ti nisem povedal cene za funtech. Cena je 697€ s sestavo, brez sestave je 677€, ampak vse to brez windowsov. Že razmišljaš, da bi preko firme kupil?

Link to post

Pa kupiš še kako malenkost ki temu manjka, ki ga imaš sedaj pa prodaš. In ja, pomoje je hoh.de najboljša opcija, drugače pa ti nisem povedal cene za funtech. Cena je 697€ s sestavo, brez sestave je 677€, ampak vse to brez windowsov. Že razmišljaš, da bi preko firme kupil?

Nimam firme :(

Bi ti? :)

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...