Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Samsung SSD 840 pro ( ne navaden!) :)

Sam imam že od januarja 2012 Samsunga ssd 830 128gb in dela ko urca. Je dovolj za sistem in vse dirkačine in to leti instantno :). Če bi danes kupoval in keš ni tak problem bi vzel 256 giga, ker se nabere hitro za 120 giga solate :)

Link to post

In Samsung zato ker celoten ssd naredijo sami (od čipov) dalje in nobenih sandforce kontrolerjev in takih zadev, tako da samsung je top izbira kar se ssd tiče.

Brez ssd kupovat nov sistem je bedarije brez primere. Pol je isto kot da maš core2duo v windowsih ker disk bremza vse da joj :)

Link to post

Drugače pa stvar je taka. Med nobenim ssd pogonom ni take razlike v performansi kot je prehod iz mehanskega diska na ssd. Svetujem ti da bolj gledaš na to kako reputacijo majo glede zanesljivosti. Sam bi izbiral med Intel(dobro ta je že malo drag) Samsung in Crucial. Dejansko je pa Samsung ta trenutek nekje zlata izbira.

Link to post

Jaz imam čisto istega! Potem je 550W zadost!

No, bom videl.

ps: in kaj se zgodi (dogaja) če je premalo moči, se računalnik kar ugasne, ali kaj?

Čeprav sem štromar, o tem ne vem nič.

--

To bo to. Bo ok? Grafične ni gor (GTX 760 of MSI-ja). Bi jo kar pri nas nabavu.

30pgpqRFc92e7444807f433cc95b05712e7b066a-pc_cene.jpg

ps: + 16€ poštnine, se pravi 365€.

Če ne misliš navijat, potem bi moralo biti ok. Za kvaliteto teh komponent pa ravno ne morem zagotavljat. Zdaj sem šel na uradno stran gledat za matično in ne vidim da bi bodpiralo SLI funkcijo, samo AMD crossfire. Če ti to predstavlja problem res upam da še nisi potrdil nakupa.

Link to post

Ja če tako želiš, potem bo treba pogledat za drugo ja, samo bo verjetno tudi cena narastla. Navijal ne boš(morda se ti zdaj to ne zdi pomembno ampak kasneje lahko z navijanjem kar podaljšaš življenski ciklus sistema, pa tudi navijanje je mala malica tja do 4Gh)?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...