Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

Meni se je pa danes pojavil en problem na zaslonu in sicer, vertikalno se mi je naredila zelena črta, zdej pa nevem, al ka kakšen kontaktorček v monitorju-oni flat kabel al pixli šli u maloro, monitor je star 4leta, LG LCD.

Evo ravno sem poizkusu z novimi gonilniki, ter priklopom preko vga kabla-preko prenosca in problem še vedno obstaja. Tak da mislim da je to dead stripe na monitroju.

Link to post
  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Sedaj sem kupil nov računalnik z naslednimi komponenti:

-Procesor:intel core i3 2120

-Ram:8gb 1600mhz

-Trdi disk:crucial ballistix 1tb samsung

-Grafična kartica:hd 7850 2gb

-Napajalnik: 600w

-Mtična plošča:gigabyte h61

Povejte svoja mnenja kako se vam zdi ?

Link to post
  • 4 weeks later...

Procesor Intel® Core™ 2 Quad CPU Q6700 @ 2.66Ghz 2.67Ghz + intel procesorski hladilnik.

Grafična kartica: Nvidia geforce GTX 550Ti 1GB GDDRS, stara 2meseca

Matična plošča: GIGABYTE EP43-UD3L

Optična enota: label flash

napajalnik: 550W

3 trdi diski

4gb rama

tole bi blo za kaj? :) Rabljen je, in bi ga kupil.. pa me zanima, če je res vreden 320€..

Link to post

Ma jst mu ne bi dal 320... Q6600 je bil sicer kulten proc ki je stal pri vrhu leta in leta (cena/performanse). Q6700 je bil le malo bolj navit brat (150mhtz) in ni bil nikoli vreden svojega denarja saj je bil skoraj pol dražji od Q6600.

Za tak denar sestaviš skoraj nov računalnik... AMD Phenom II x4 965 (110€ nov) ATI HD6850 (150€ nova) neka plata za 70€ (mogoče celo dobra rabljena) ter rame in napajalec dobiš rabljene za sitne pare in si za pod 400€ dobil napol nov računalnik. Diske pa po možnosti vzameš iz trenutnega računalnika, da ne rabiš takoj kupovat in kasneje počasi nadgradiš po možnosti na SSD :D.

Takle komp je ene 30% hitrejši od tistega rabljenega za 320€ in mislim da predstavlja dobro alternativo.

Link to post

MATIČNA PLOŠČA:ASUS P8H61-M

PROCESOR:i3 2100/3,1Ghz

POMNILNIK:8G DDR3

TRDI DISK:1TB SATA2

OPTIČNA ENOTA:DVDRW

GRAFIKA:GEFORCE GTX550Ti/1G DDR5/HDMI

potem bi pa najrajš tega.. sicer je malo dražji kakor si ti naštel ampak mislm da je kr kul.. glede na to da ga lahko vzamem brez davka prek podjetja je potem kar lepa cena.. okoli 400€ :)

Link to post
  • 4 months later...

[list]
[*]CPU: Intel® Core™ i7-3770k procesor 3,5 GHz (z možnostjo navijanja do 4,5GHz)

[*]Windows 7

[*]RAM: 8GB DDR3 1600MHz (4x2GB)

[*]Trdi disk: 2TB

[*]Grapična:

NVIDIA ® GeForce ® GTX680 DirectX ® 11 graphics z 2048 MB

[/list]

Evoga da se še jaz malo z mojo mašino považim :P



Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...