Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

me tudi mika ja, samo kot pravim mi je še malo predragi oz. ko dobim vsaj 500g za 150e bo defenitivno moj [dance]

katerega imaš noter?? sata2 al sata3 je sploh kakšna razlika??

Link to post

Jaz mam Samsunga 830 128 giga na sata3 in je super, naprimer inpštalacija 20 windows updejtov in zagon vsega v manj kot minuti, restart windows 30 sekund z vso steljo, nobenga škrabljanja, bistveno hitrejše odpiranje in izkušnja z internetom itd.....:)

Link to post

Si se že odločil kateri procesor? Osnovna stvar, na katero moraš biti pozoren je, če bo Intel ali AMD - ne paše vsak procesor na vsako ploščo. Potem pa so še ostale stvari - kateri chipset, koliko pcie slotov, če že ima usb3/sata3 (je že skoraj nujno za naprej)...

Jaz bi priporočal Gigabyte, v rangu 70-90€ najdeš več kot dovolj dobro zadevo :)

Link to post

Lej pir mora bit vedno hladen pri roki, zakaj bi se trudil in hodil v kuhinjo, če lahko imam na pc priključeno mini skrinjo in pir na dosegu roke!

Prazno delo je jalovo delo [krniki]

Ko pa pride Pek na obisk je pa 2Kw premalo za hlajenje pira [dance]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...