Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

Jaz sem pred dobrim mesecom nabavil 1.5 Tera za 60€. Sedaj ta isti stane 2x več. Še dobro, da sem ga nabavil takrat. :D So pa cene pri GS Računalnikih nasploŠno zelo solidne. Marsikateri izdelek je cenejŠi kot denimo na mimovrstah.

Link to post

Diski so dragi ker je poplavilo eno tovarno v Tajvanu in so vse zaloge šle v pm in mislim da tovarna še zdaj ne obratuje (najobolj je prizadelo WD). Kupte SSD-je :). Stanje se bo normaliziralo baje šele enkrat marca ali kasneje.

Link to post

Brat je kake dva tedna nazaj hotel kupiti 2 TB zunanji disk za ca. 110 € (drugje so bile cene že nad 160 €, če niso bili v akciji), poj se je pa rajš odločil za nakup 2,5 TB za 125 € (oba WD); verjetno je dobil še iz stare zaloge :) smo pa to kupili v nakupovalnem centru na rudniku :)

Sej to baje povsod rečejo, zakaj so tako drastično dvignili cene :(

Uredil - tauko
Link to post

En problem...pri netkarju..

Pri dobro narejenih cestah z veliko detalji mi pri 15 avtih na stezi ob prvem zaviranju sve skupaj zamrzne za 3-4 sec in se znajdem v zidu,oziroma več avtov je,slabše postaja vse skupaj.Grafično že vse spobal in ni to problem.A moram navit procesor?Je dual core 2.5h prešfoh.Ko testiram oceno,ima oceno 5 drugo je 5,9.....menjal proc.ne bom ker nimam keša.Je to problem, al naj se sprijaznim kar imam.

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

upam da bo prava tema za vprašanje.

namreč zanima me če jaz igro namestim na en 3,5 palčn zunanji disk koliko bo kaj počasneje delovala pri recimo zahtevnejših simulacijah?

namreč na zunanjega bi dal če greš kam drugam da lahko direkt svoje igre naprej furaš namesto da na novo nameščaš :D 3,5 raje kot 2,5 zaradi večjih obratov in dodatnega napajanja. drugače bom pa iz notranjega diska naredo zunanjega : Daja pa

gore bodo samo nameščene igre, pa dodan mogoče iso file če bo potreben zagon "dvdja" za igranje

Link to post

Ne bo šlo.

Če daš disk v drug pc igra ne bo delala ker je ni v registru sistema (sejvi so itak na C: disku, tako da si še brez tega). Sploh pa bi delalo velik prepočas zarad omejitev usb-ja 2.0, mogoče je z usb 3.0 kej bolš? Kukrkoli, to kar pozabi.

Link to post

no pol bom pa naredo home made zunanji disk. priklop namesto usb bo kar navaden esata.

zdaj če nebo sistemskih datotek igre na C disku bo težko. če so save game pa take stvari potem ne bo problem prekopirat nazaj na disk in obnoviti na drugem pcju :D

Link to post
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...