Skoči na vsebino

Računalniki


gregor vodicar

Recommended Posts

Se pravi, napajalnik, matična cenejša. Disk sem tudi zmanjšal na 750gb, mam dost.

Grafično sem zbral Gigabyte Radeon HD 7850 2gb DDR5.. Menda bo, je kaka razlika med Sapphire verzijo in ostalimi?

Kakor sem bral na enem forumu lahko prek podjetja komot dobiš brez ddv, edino zelo na strogo preverijo če maš res podjetje, drugače pa gre.

Link to post
  • Odgovori 630
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

...ja od 9-ih ventilatorjev v ohisju se ne utrne samo solza...dobis lahko tudi vnetje oci in uses

Ko berem ta naš forum, sem ponavadi kar konstantno v solzah.

NE naročujte več na hoh.de malo si preberite ostale slo forume. Do 16. novembra je bil hoh.de insolventen in je v stečajnem postopku. Ljudje so naročili po par 100 eur zadeve in jih niso dobili + den

Posted Images

prvo in glavno pravilo pri sestavi komponent je da ne šparaj pri napajalniku priporočam ti vsaj 750w pa ne nekakšne čungalunga firme, ne verjami vse kar ti napišejo drugi [krniki]

Link to post

Brez sli/crossfire je kaj več kot kvaliteten 550w napajalnik res čisto odveč. Radeon 6870 imam jaz, ni slaba, kaj posebnega pa tudi ni. Raje 7850 in verjemi, da bo gnal tudi LC Power 6550 čisto brez težav :)

imho [fbi]

Link to post

vi ga gonite naj si kupi tovornjak noter pa naj vgradi 1000 kubični motor z 45 konji ccccccccccccccccc [krniki]

etola princeska moj pc rabi

Minimum PSU Wattage: 1062 W Recommended

PSU Wattage: * 1.gif1.gif1.gif2.gifw.gif

pa nimam glih neke jake mašine+ tega da se nimajo 6 jedernih procesorjev vključenih [krniki]

Link to post

Ma lej, mi vemo kako je........Ne rabi takega napajalnika, to ne rabi pol tolko elektrike....

EDIT: Kaj pa maš to 5 grafičnih in procesor z leta 2008 ko žere 200wattov :D

Minimum PSU Wattage: 302 W Recommended

PSU Wattage: * 3.gif5.gif2.gifw.gif

Tolk žere po teh izračunih i5 2500k, 8gb rama, radeon 6850, 3 diski, dvdrw in vsa šara na FULL LOAD......ne vem kaj maš ti noter :D

Uredil - sennas
Link to post

Ko Zokid vžge kišto, luči po celem mb zatrepetajo od sile :D

Drugače pa pri meni: Phenom II 965 (tdp 125w), Radeon 4870 (220w) plus diskovje in vse drugo sranje je takrat delalo na 420w. Kvaliteten 550w napajalnik žene vsako kišto, ki nima dveh grafičnih ali gtx295 v sebi :P

Baje obstajajo neke raziskave, da so napajalniki najbolj učinkoviti pri 75% obremenitvi, a pc največ idla in porabi <100w.

Daj Zokid, za lušte nam napiši kaj zaboga imaš doma - si projektor tudi upošteval? [Jel2]

Link to post

LOL 1100w zokid, a maš skrinjo na USB prklopleno? :D

knedl, pa saj veš da mora bit ledeni pir vedno pri roki, komu se da v takšni vročini v kuhinjo po pir hodit, vse na dosegu roke [krniki]

hja kaj imam - nekaj takšnega

pentium 186

4Mb rama na turbo 6 mb rama

disk 250mb

grafika intergrirana

zvočne ni , samo pc zvočnik

2x flopy

bom pa poslikal da vidite kaj se naredi z 550w napajalnikom ko leti pol leta na polno, dobesedno se je stopil in mi naredil za ene 400e škode [guns]

bom pa omenil samo da mi vsa masinerija ki mi leti na mojem cockpitu požere ene 200w ali več, pa ne me spet spraševat kaj imam to, ker se mi neda razglablat,oz nekateri so videli in sprobali- naslednji napajalnik bo defenitivno 1200w in pika [opa]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...