Skoči na vsebino

Splošna debata - Porsche 911 GT3CUP


PEK

Recommended Posts

Server za prvo dirko 911 GT3CUP prvenstva je ONLINE, vendar še brez pravilnih skinov. Te bomo poštimali pred prvim dirkaškim vikendom, ko bo potekel čas za prijavo v prvenstvo.

Ene par vas je še takih, od katerih še pričakujem kakšno prijavo sploh glede na testne vožnje... :P  @Rokovnjac, @markop, @alkoro, @AliBuggy
 to name a few... pa še bi se našli kakšni veterani, ki sam še GTA5 nažigajo... [fbi]

  • Upvote 1
Link to post
  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima morda kdo viška kak : 500mg Pure-Talent Forte ?  Jaz bi rabil kakšnega za tega porša

Dejmo kr 2x Road America

Sm pa mislu da majo sam babe (pa seljčan) probleme s kilogrami.  Hec hec.  Dobiš mesto 21./20.

update: Zdaj morajo na serverju delavati tudi skini vseh prijavljenih do vključno z 18. Seljčanom. 

če komu skin ne deluje pravilno naj sporoči. 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
Link to post
3 hours ago, PEK said:

Ene par vas je še takih, od katerih še pričakujem kakšno prijavo sploh glede na testne vožnje... :P  @Rokovnjac, @markop, @alkoro, @AliBuggy to name a few... pa še bi se našli kakšni veterani, ki sam še GTA5 nažigajo... [fbi]

No jaz sem že povedal, da se pod takim pravilnikom (kilogrami), ne mislim prijavljat saj so mesta omejena in nimam namena priti na vse tekme, tako da mesto raje prepustim tistemu, ki bo odvozil vse.

Lahko me napišeš, kot rezervo.

Na testni dirki sem prav užival, ko me je Fabijan zapiral kakor, da gre za super pomembno tekmo. :D
Čeprav sem imel 1,5 sek hitrejši krog mi kar nekaj krogov ni uspelo priti mimo, skakal sem levo, desno in iskal luknjo, včasih tudi malo na silo. :P 

Sam osebno raje vozil pod takim pravilnikom, kot smo ga imeli v BMW sezona 1, ko se je celoten grid obrnil na glavo.
Tisto so bile ene boljših tekem na slo-racingu. Ne pa sedaj, ko voznik pred mano v apexu pred ravnico napravi napako pa se mi še vseeno odpelje. Da o 650s sploh ne govorim..:roll:.

No Porsche ima še to lastnost, da ko slediš avto pred sabo dobiš kar veliko understeera.
Ko se dodajo kile (ki so seveda zadaj) bo ta efekt še večji, k temu prišteješ še daljšo zavorno pot in pospeševanje, potem pa prehitevaj avtomobile pred sabo. ;) 

  • Upvote 1
Link to post

Eni uživamo v tem, da se je treba mal namatrat, da prehitiš, drugim je pa DRS ena najboljših pogruntavščin ever in so čist zadovoljni, če so celo dirko na P1 brez kakršnekoli interakcije z drugimi. Ljudje smo si različni :)

Link to post
Pred 1 uro , Matjaž Murn je napisal:

Eni uživamo v tem, da se je treba mal namatrat, da prehitiš, drugim je pa DRS ena najboljših pogruntavščin ever in so čist zadovoljni, če so celo dirko na P1 brez kakršnekoli interakcije z drugimi. Ljudje smo si različni :)

In ker imamo možnost, lahko ugodimo obojim. Če je bilo 23 prvenstev zapored s ballastom, naredimo eno brez, po tem pa spet 23 z ballastom. Če pa se drugače izkaže, pa časovnico celo lahko prilagodimo...

Link to post

Ja, kot je ful problem v Hitri Dirkač GT3, ker Eršte, Rožič in jaz (ki imamo največ balasta) zaradi kilogramov nikol ne mormo bit na prvih treh mestih ane? 

  • Upvote 2
Link to post

No, potem je problem manjši, če imamo vsi enake avtomobile. :D  Pa še računaj, da ima prvi v prvenstvu samo 20kg več od drugega, 30 od tretjega... To je 0.2 - 0.4s/krog vrjetno, res da večino od tega na ravnini. Se da pa zadnje krilce na malj manj pa je. :D 

Saj ni prvič da se ne strinjamo z BOP, pa vrjetno ne v zadnje. Ampak če jaz dobim 50kg in mam zato borbo s 4 dirkači namesto enim, se mi zdi veliko bolj zanimivo. Bog ne daj da še tisti eden odpade nekam, potem vseeno če sam hotlapam. Verjamem da je za nekatere tudi to zanimivo, ampak večini pomoje ne. Jaz osebno sovražim sam odpeljat več kot 10 krogov.  
 

Link to post

To je kar ideja, ampak mormo biti pa potem vsi na gridu zelo izenačeni in imet velik izkušenj.

Tukaj imamo začetnike v prvenstvu (kar z velikim veseljem pozdravljam!), ampak da bi takega začetnika imeli na pole possition v R2 bi bilo pa zelo stresno zanj, pa tudi za tiste ki bi prihajali iz ozadja. Bi se možnost nesreč zelo povečala. 

Res sm kar dosti razmišljal o teh variacijah za R2, BOP itd,.. pa se mi zdi da je tako kot je v pravilih sedaj, najbolj izenačeno in zanimivo. Koliko je fer imeti dodatne kilograme zaradi uspešnosti je pa osebno mnenje vsakega od nas... 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...