Skoči na vsebino

Splošna debata - Porsche 911 GT3CUP


PEK

Recommended Posts

Uglavnem, to sta 2 različna programa za chat-voice ki nista nič povezana marjan. Je pa dosti boljši vmesnik še za kaj zmenit se Discord kot TS. Bomo pa uporabljali teamspeak vrjetno do konca Hitri Dirkač GT3 prvenstva (zato ga bomo tudi v 911GT3CUP, da ne bo kakšne zmede) potem pa upam da presedlamo na Discord za naslednja prvenstva.

Zdj pa raj povejte če dam men pa tergi že na 1. dirki +50kg v avto. :P   

Uredil - PEK
Link to post
  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima morda kdo viška kak : 500mg Pure-Talent Forte ?  Jaz bi rabil kakšnega za tega porša

Dejmo kr 2x Road America

Sm pa mislu da majo sam babe (pa seljčan) probleme s kilogrami.  Hec hec.  Dobiš mesto 21./20.

Dajte vsaj prvo dirko brez ballasta pustit. Pa bo 10% za nas, ki bi enkrat tako probali, pa 90% za one, ki bi vse isto hitre radi, pa je... :o

Zdele bom pa še popr fasu...

Ps: a ma discord kake smeško pakete za dokupit... Hec nooo:P...

Uredil - mancSLO
  • Upvote 1
Link to post

Danes sem mal ublal tam po Barceloni. Sekunde namreč :D  Lepo se pelje tale hrošč, lepše od pričakovanega. Sprva je bil ves zategnjen, pa živčen, ko sem se usedel vanj. Potem sem ga peljal par krogov, da vidim kako se bova imela. Po kratki pavzi v boksih, kjer sem ga nastavil meni bolj ljubo je postal pravi mucek. Ma drgnil bi ga lahko še cel dan, vedno je nekaj novega :D  Skratka, nism si mislil, da bom tako užival.

  • Upvote 3
Link to post

Avto je res super. Ko ga pogruntaš, ga je res fajn furat na limitu. Zaenkrat časi na Barci (97% grip) kolikor vidim server loge tam od 1:51 pa do 1:54. Še malo treninga pa bomo še bližje en drugemu. 

Bomo naredili na Barceloni testno dirko, pa bi bilo fajn da se nas nabere vsaj 9, da lahko preizkusimo tisti programček za izdelavo reverse grid entry liste. Bomo pa morali organizirati med tednom, ker so vikendi dirkaško vsi zasedeni. Pričakujte torej testno dirko v enem od naslednjih dveh ponedeljkov. 

Link to post
Pred 1 uro , Rokovnjac je napisal:

...Skratka, nism si mislil, da bom tako užival.

Se popolnoma strinjam. Včeraj sem odpeljal eno dirko na Nurburgringu...kakšne borbe. Smo bli štirje, ki smo se boril 7 krogov kot je trajala dirka. Sploh z enim - Stephen Bailey mislim, da je bil (mi je znano to ime, pa ne vem od kje) sva odpeljala ene 3/4 kroga vštric brez dotika. Pa ni bil samo en krog tak! Se mi je kr smejal med dirko...

Komaj čakam, da začnemo z CUP-om [champ]

  • Upvote 1
Link to post
pred 27 minutami, Rokovnjac je napisal:

To je pa tudi meja za prijavo v prvenstvo :D

Ja, to pomeni da če prideš v 1:52 je prijava v prvenstvo OBVEZNA, če si pa počasnejši je pa NEOBVEZNA, ampak vseeno več kot dobrodošla. :)

Uredil - PEK
  • Upvote 1
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...