Skoči na vsebino

Splošna debata - Porsche 911 GT3CUP


PEK

Recommended Posts

  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima morda kdo viška kak : 500mg Pure-Talent Forte ?  Jaz bi rabil kakšnega za tega porša

Dejmo kr 2x Road America

Sm pa mislu da majo sam babe (pa seljčan) probleme s kilogrami.  Hec hec.  Dobiš mesto 21./20.

Pred 3 urami , PEK je napisal:

Server z podobnimi nastavitvami, kot bodo na prvenstvu je ONLINE.
Proga: Barcelona GP
 

ime: slo-racing.com GT3CUP
pass: slogt3cup
 

*na serverju še niso pravilno nastavljeni skini, ki ste jih izbrali za prvenstvo, tako da boste dobili ranbom skin s skinpacka.

Samo vprašam zakaj pa Barcelona,če pa je Hockenheimring prva na sporedu? 

Link to post

Ja, par stvari bomo potestirali na Barceloni. Saj je prava za test, pa da ne bomo že ne vem kolko dirk odpeljali na tisti stezi, ki nas še čaka v uradnem prvenstvu. :P 

  • Upvote 1
Link to post
Pred 9 urami , alkoro je napisal:

Moj predlog:
P: 100% - priprava na dirko
Q: 96-100% - % gaina na krog mora biti nastavljen glede na število udeležencev, tak sistem nagradi tisti zadnji super krog (Senna-esque :D )
R: Tako kot GT3 je čisto super.

To bi bilo super, če bi ta naš italijanski software to omogočal. Žal lahko nastaviš samo grip prvega sessiona na serverju in koliko procentov se potem z vožnjo pridobiva.

Link to post

Dela, dela. Zanima me samo, če sem na slo-racing TS, če lahko slišim one na slo-racing discordu in obratno. Če je to povezano.  Ker se mi zaradi par smeškotov ne zdi smiselno nov softweare nalagat... Saj Tomaž je razumel, Miha pač ne. 

Uredil - mancSLO
Link to post

Ja pač malo preoblečen chat program, da nas je še tistih par razdeljenih. Prava reč, če bi naredili tako, da bi bilo povezano. Ne mi na slo-racingu. Oni, ki so z discordom prišli za TS na dan.

Če se ne da, pa ja, včasih ga mal pihnem :o.

Uredil - mancSLO
Link to post

prednost discorda je, da je odličen za chat pa še kvaliteten voice ima, vmesnik je primeren letu 2017

odkar sem ga probal teamspeak poganjam samo za gt3 (pa še takrat imamo ekipni chat prek discorda da ni dolgcajt 144min :P)

  • Upvote 3
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...