Skoči na vsebino

Splošna debata - Porsche 911 GT3CUP


PEK

Recommended Posts

18 minutes ago, PEK said:

Tukaj imamo začetnike v prvenstvu (kar z velikim veseljem pozdravljam!), ampak da bi takega začetnika imeli na pole possition v R2 bi bilo pa zelo stresno zanj, pa tudi za tiste ki bi prihajali iz ozadja. Bi se možnost nesreč zelo povečala. 

Been there, done that ! Precej stresno. Sokozi paziš, da koga ven ne vržeš in sploh ne moreš dirkat dokler te vsi zopet ne prehitijo. Poleg tega se siliš v situacije, ki jim nisi kos (late breaking, unusual lines,...) zato, da bi koga zadaj zadržal. Odsvetujem. Če že reverse grid za prvo polovico grida al kaj podobnega.

Link to post
  • Odgovori 123
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ima morda kdo viška kak : 500mg Pure-Talent Forte ?  Jaz bi rabil kakšnega za tega porša

Dejmo kr 2x Road America

Sm pa mislu da majo sam babe (pa seljčan) probleme s kilogrami.  Hec hec.  Dobiš mesto 21./20.

24 je najmanj pitboxov prog v prvenstvu. Sem pa omejil na toliko kot se mi je zdelo realno, da se bo folka prijavilo. Če se izkaže večje zanimanje se bo po potrebi povečalo. 

Link to post
Pred eno uro, PEK je napisal:

Ja, kot je ful problem v Hitri Dirkač GT3, ker Eršte, Rožič in jaz (ki imamo največ balasta) zaradi kilogramov nikol ne mormo bit na prvih treh mestih ane? 

Želja je, da bi probali. Ne problem. 

 

Link to post
Pred 1 uro , skopusnik je napisal:

Probajmo. Kdo se javi da organizira neki, lahko med tednom? :)

Malo preberi, katere so naloge organizatorja. Boš presenečen, ko nikjer ne piše, da ob vsakem predlogu donatorjev nikjer ne piše, da se takoj postavljaš v neko vlogo pozivanja: "pa ti daj". Ne vem, če si pravilno predstavljaš svojo nalogo...

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to post

Uglavnem... 70-50-40-30-20-10kg balasta ni noben bav bav za prvih 6 v prvenstvu. Takšna so pravila v prvenstvu in se jih bomo držali*. (*obstaja še možnost 50-40-30-20-10kg za prvih 5. kot milejša verzija, ampak nekateri pa čeprav že tako dovolj hitri, bi najraje videli, da bi jim še kakšen kg z avta ven vzeli...)

Prvi vikend so VSI BREZ BALASTA, tako da na svoj račun pridete tudi tisti, ki ga ne marate. 


EDIT: Pa mal offtopic pazte... :P 
 

Uredil - PEK
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Ja tako je bilo rečeno, da se zadeve lahko lotimo bolj resno. Res ni bilo težko napisat pred dirko, da te ne bo. Neka pravila naj se upošteva. Saj prijav tako ne bo dovolj da bi IZPADLA. Pa tudi če jih bo, še vseeno lahko vozita kot rezerve namesto tistih, ki bodo (kot je to treba) pred dirko najavili da se je ne bodo mogli udeležiti. 

  • Upvote 1
Link to post
  • PEK locked this tema
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...