Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 482
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes dobil vikend vožnjo z BMW 118d xDrive (M Sport), na žalost sem omejen s 500km :/ ( od tega jih bo samo 160 do doma in nazaj v salon). Avto je praktično nov (3500 km ob prevzemu). Moram reči da m

Heh, kaj pa če bi sodniki pred kaznovanjem povprašali udeležence kako in kaj? Js sploh nism vedu, da me je Eršte prijavil. Kazen je itak nerelevantna (ni pa ravno fer), ker nisem nič na zgubi, ni pa o

Rabim, ker je polno nejevernih Tomažev na stezi, ki mi probleme delajo brez helicorse!  

Posted Images

Išče kdo ekipnega kolega? Sam iščem takega, ki bi bil pripravljen narest skin (zarad mene tudi če je bel in v zahtevanem formatu), ker jst še painta ne obvladam.  :oops:

Link to post

Jaz bi nekaj spremenil v pravilih, in sicer je to procent naraščanja gripa.

50 odpeljanih krogov je pomoje občutno premalo, če vemo da se krogi štejejo za vsakega voznika in se seštevajo.

Primer: če nas je 25, to pomeni vsake 2 kroga za 1 procent gor. Ni ta malce huda?

Ni nujno da do konca dirke dosežemo max grip, zato...

Imam pa še eno prošnjo, da bi vreme (v našem primeru zaenkrat samo grip) uravnavali glede na resnično stanje ki je na določenem dirkališču na dan dirke. Kaj menite?

Link to post

Jaz bi pa pripomnil to glede ekip ko sta lahko samo 2 v ekipi. Seveda upoštevam vašo odločitev samo se mi zdi da če so 3je je bolj prijazno do vseh , tudi glede izdelave skinov manj dela... In še dosedajšnje ekipe morajo nekoga odsloviti če so bili v prejšnjem prvenstvu 3je... Ter še če sta v ekipi 2 in drugi obupa je potem samo eden v ekipi... To je seveda samo moje mnenje :)

Link to post

Jaz bi nekaj spremenil v pravilih, in sicer je to procent naraščanja gripa.

 

2.7 Nastavitve strežnika

2.7.1 Dinamična podlaga

.... Organizator si pridržuje pravico, da parametre spremeni, če bo to potrebno za izboljšano realnost pridobivanja oprijema.

Link to post

Najprej pohvale za organizacijo. Imam sicer težave zaradi ure, ki se zame pokriva z družinskimi obveznostmi, vendar se bom skušal polno udeležit prvenstva. Sploh mi je všeč izbira avta ter, da je Grobnik vključen.

Link to post

Manjša opomba in sicer v pravilniku manj link na helicorso.

 

Pri letečem štartu se je zadnjič v IR vodilni ustavil pred ciljno črto in čakal. Čez pol minute pa gas. Dobra taktika za zmest vse ostale in pridobit ene par sekund in če ne drugo varno odpeljat skozi prvi ovinek.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...