Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Hehe...

McLarnu je letos kar lepo ratalo. Zgleda da bo letos boj med njimi in Bulli. Danes razlike praktično ni bilo tako da pričakujem jutri super dirko. Ferrari pa naj tista jajca že enkrat naredi kot se spodobi in pogrunta kaj novega. Copy paste tehnika očitno ne deluje. Pa tisto neandertalsko prednje krilce tudi ne

Link to post

Razlike pri F1 bodo vedno velike med 1. in 10. in 20. Tako je že od nekdaj. To pač ni serijski šport in potem je nelogično pričakovat serijske čase z minimalnimi razlikami.

Enako berem na RTV-ju komentarje pod članki in so vsi razočarani do onemoglosti ker ni kao dost prehitevanj... in nikol jih ni bilo tolk in nikoli jih ne bo. Za take je potem priporočilo kkšn MotoGP ali še bolje NASCAR. Tam pa je 20 prehitevanj na krog (krog dobesedno :P.

Link to post

Dovolj imam Mercedesa in njihovih izgovorov. Zdej jim je kao zadnja krilca niso delovala. Pomojem je to eno navadno nakladanje. Schumi nej pa čimprej konča sem prav razočaran ista zgodba kot lansko leto pa nič drugače. To je Honda ekipa povprečnih inžinirjev, ki nimajo toliko znanja kot pa boljše ekipe zato jim nič ne pomaga neki Mercedes.

Link to post

Grega : polomi mizici noge :P Tale Schumacher letos ne bo prvak razen če se zgodi čudež :D

Mercedes je passe in dejansko samo nakladajo... edina sreča je, da imajo Rosberga ki jih saj v Q3 zvleče.

Hehe, so pa moji Mclaren-i nepredstavljivo konkurečni tako, da upam da jutri ta energy drink company lepo popapcajo za malco...

Sem pa tud mal razočaran nad makaronarji....tolk pompa za nič... škoda,imajo dobrega voznika sam bolid je pa več kot očitno sekret [Jel2]

Link to post

Ubistvu čist isto k lansko sezono. Prav tako je bilo na začetku sezone tako, da sta se za zmage borila Mclaren in Red Bull.. No nekje sredi poletja, pa je Mclaren nekoliko popustil in je prišel na sceno ferrari z Alosnom.. Mislim, da se zna letos ponoviti zelo podobna zgodba.. Vsaj zaenkrat tako kaže no..

Mercedes zopet razočaral, predvsem šumaher.. (jebemti mizco :P ) Mogoče sem pričakoval nekoliko večjo prednost bikov, ampak očitno so jih pri mclarnu res ujeli. Bo pa veliko odvisno tudi od vremena, ki zna močno premešati vrstni red.

LP!

Link to post

Koji ku*ac je šel Hamilton dvakrat na trde gume, pa še v tistem trenutku je bila možnost dežja.. Čisto so sfalili taktiko. [wall] Mercedes pa itak kanta, da ni večje.. [Jel2]

Pa za dež spet tak rompompom vseposod po medijih, na koncu pa v celem vikendu pade pet kapljic ali pa še toliko ne. [Joj][iz]

Link to post

Pomojem, da je Hamiltonu zmankal mehkih gum zato je vozil na trdih gumah. Kar se pa mercedesa tiče pa brez veze an...to je pač honda. RBR pa počne to kar je počel lansko leto le, da jim tokrat avto ne crkuje vsako drugo dirko. Zato pa trenutno tako suvereno zmagujejo in nabirajo točke. Pa če malo špekuliramo jaz mislim, da so Webbra pri RBRju nekako zaustavili, ker je občutno počasnejši od vettla.

Link to post

Dvomim, da je Hamiltonu zmankalo mehkih pnevmatik, saj je na koncu potem itak še vzel še enkrat mehke. Prvič, ko je odšel na trde so zabluzili. Za drugič mi je logično, ker je želel dirko odpeljati do konca s tremi postanki, no na koncu tudi ta ideja ni uspela, po vsem videnem. Pomojem bi lahko celo ogrozil Vettla, če bi ostal na mehkih, ker takrat mu je celo s trdimi gumami lahko nekaj časa sledil.. uglavnm čist so zabluzili.

Link to post

Lewis je bil na koncu še enkrat na trdih. Nekam čudno mu ni šlo, verjetno kaj norobe. Je pa bil ravno še toliko da je z Alonsom trčil... škoda... komot bi bil tretji tko pa... Webbru pa res sumljivo nekam ne gre. S tem da je Webber definitivno štartal brez kersa, predvidevam pa da ga tudi Vettel ni mel, jaz ga nisem vidu uporabljat... team radio pa itak zlorabljajo zgleda za psihološke vojne.

Link to post

Če Vettel ne bi mel kersa, bi po moje na štartu zgubil par mest.

Je kdo opazil, da Webbru na koncu ni delal DRS? Ves čas je bil zelo blizu Renaultu, na ravnini pa ni bilo nič... niti kersa niti drs. Škoda, ker je po tako slabem štartu že dišalo po P3 in z drs bi verjetno šlo :)

Hamilton pa čisto možno, da je na koncu šel popravljat škodo na zadnji desni gumi, ki jo je dobil od Alonsa [iz]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...