Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

Ja Rok v večini bi se kar strinjal s tabo, čeprav mislim, da je bil tvoj post dokaj subjektiven, kar se tiče Alonsa, ampak ti nimamo kaj za zamerit :)

Če je imel najboljši vikend nebi mogel rečt. Verjetno je bil kdo še boljši (ciljam na oba sauberja), vendar jih nisi toliko spremljal. Mene osebno je pozitivno presenetila hitrost vettla, ki bo letos očitno res še veliko močnejši kot lansko leto. Verjetno je Red Bull res nekoliko počasnejši na dirki, kot na kvalifikacijah, vendar mislim, da še vedno pred ostalo konkurenco, kar je potrdil tudi vettel, na tiskovni konferenci, ko je dejal, da je vozil malo z rezervo. Bojo pa imeli veliko problemov zaradi kersa, ker ne bojo imeli ravno realnih možnosti za prehitevanje ostalih, kar se je lepo videlo včeraj, ko Webber ni mogel mimo Alonsa, čeprav je bil precej hitrejši.

LP!

Link to post
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Ma prov na živce mi grejo pa te KERSI pa moving wingi, ki se premikajo če si 1sec za enmu... krneki. Čedalje manj normalnega old school dirkanja.

Link to post

Red Bull pravi da ga bodo na naslednji dirki že imeli... Malezija ima namreč veliko daljšo ravnino po štartu, kjer brez Kersa nimaš kaj početi.

Predvidevam pa da tam, delno tudi zaradi KERSa, ne bo več sekundnih razlik od RBR-ja do McLarna in Ferrarija. Verjetno tudi Mercedes ne bo na šele 10 mestu, namreč Avstralija ni normalna pista pa tudi temperature so bile precej jesensko-zimsko nizke za ta letni čas (npr. v soboto je imel asfalt le 18°; zato je kar nekaj bolidov imelo probleme z ogrevanjem pnevmatik).

Link to post

Moje mnenje pa je tako,da se bo vse skupaj videlo na 4. dirki v Barceloni in tam bo znano ter se pokazalo kdo je dejansko najmocnejsi letos,tako da bo treba se mal pocakat.Drugace dirka bolj dolgcas kot ne razen parih dvobojev res pa je da ta steza tega ne omogoca.Reklamo sem ze videl je pa vrhunska,bota morala se kar nekaj red bullov spit,da bosta ne vrhu. [smoke]

Uredil - mrhar
Link to post

Tam je v naši pomladi monsunsko deževje vsakodnevno. Mislim, da je 90% dni tam v tem obdobju nevihtnih. Neumnost da so sploh to dirko prestavli na ta datum, saj je veliko moznosti da jo odplakne. Po drugi strani je pa velik boljše, kadar jo ne, saj imamo zanimivo dežno dirkooooo za spremljat :)

Link to post

http://axisofoverste...ve-summary.html

Na tem linku imate odličen video in sicer vsa prehitevanja iz Melbourna onboard... Prav lepo se vidi da je Button imel dovolj prostora vendar se je zavedal da bi mogu skor na nulo bremzat da bi sploh spelal ovinek, vendar bi ga potem Alonso snel in je tako raje sekal.

Ravno tko se vidi da je Barichello kar lepo prehiteval Rosberga, točno tko kot je bilo videt in ne tako kot je on potem to komentiral... Že to da je pred tem prehitel nekoga na povsem enak način v istem ovinku govori temu v prid.

PS: A kdo ve kako se ta filmček lahko dol sname? Premal je takih onboard posnetkov s celih dirk...

Link to post

FBR18 hvala za tole - mislim, da bom po vsaki dirki sam tele highlighte pogledal, dirko pa spustu. Škoda mojga cajta. Ta formula je tko k bi fuzbal gledal. Uro pa pol gledaš to kar se da povzet v 10ih minutah...

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Jah potem pa nisi neki navdušenec formule 1 [buzara] . Jaz z užitkom gledam formulo pa tudi, če se včasih nič ne dogaja, ker se med dirko res sprostim in pozabim na komplicirano življenje :D.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...