Skoči na vsebino

3. Redbull Ring - 10.1.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 88
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gre za aroganco, svetlobna leta od neznanja. Učimo se pa vsi, pa tud potrpežljivi smo - večina no

P: Ne vem kaj se je zgodilo, najbrž so mehaniki dodali še malo kerozina, saj je v primerjavi z ostalimi treningi avto letel kot sneta skera  Q: Temu primerna tudi štartna pozicija. V zadnjem posku

2 hours ago, Rokovnjac said:

Mogoče kdo ve, čigav je server, ki je vedno vzporedno z našimi eventi postavljen? Nekaj v stilu FB-slo? Sem pa nekaj krogov odpeljal, pa vidim, da bo "zanimivo" vlečt vse kile v tele klance na progi :) Potem imaš pa na drugi strani močna zaviranja po klancu navzdol. Če tokrat gum ne ogrejemo, pol jih ne bomo nikoli :) Trenutno sem pri 1.45.xxx, samo to je bolj taka panoramska vožnja, ker je Bonča naredil neke rumene krtine na robnikih in če ga zadaneš [opa], če pa gre mimo [owje].

Prtoži še sem:  information@projekt-spielberg.com , oziroma pokliči na:  +43 3577 202. Oni so krivi, da so tiste krtine tam ;)

Link to post

Urejeno. Upam, da bo Dedek Mraz prinesel kakšen PC, ki bi služil kot server, njegova predhodnika sta me razočarala zato držim pesti, da se jutri znajde kaj pod smrekico :D

Uredil - bofu
Link to post

Marko Panger

P.S: imama kazenski balast 30kg zaradi prepozne odjave prejšnje dirke. Ta balast velja za cel dirkaški vikend P, Q, R1 ter R2 ali samo P :) ?

Uredil - MarkoP
Link to post

Marjan - počakaj, da Tomažu vržemo eno tajsko prostitutko v prtljažnik ;)

 

Also - uradni server je sedaj ONLINE in bo tako ostal 24/7 do pričetka dirke. Nastavljen je tudi balast, dovoljeno je glasovanje (za next_session so potrebni glasovi 10% prisotnih), oprijem se malo hitreje viša, vendar se v naslednji session ne prenaša...

Link to post

Za najboljše bojo potrebne kake 3 tajke , ker majo v poprečju cca 45 kg ;-) .  Zanimivo bi bilo če bi simulacija podpirala varjanto, da po odpeljanih kvalifikacijah glede na dosežen čas namesto kil, ki si jih delimo sami, samodejno po neki formuli dodeli stopnjo oprijema . Ker z 100% gripa in v soncu je ta BMW zakon  in jaz bi bil konkurenčen ostalim ki bi vozli na 92 gripa v megli . 

Link to post

Haha, grem Tajke iskat v prtljažnik :)

Včeraj smo se fino podili po Spielbergu. Težka dirka nas čaka, predvsem zadnjih nekaj krogov, ko so gume že na meji (neverjetno toda resnično mi jih je uspelo včeraj skurit). Tisti brez kil imajo idealno šanso, da se konkretno vmešajo v boje za vrh.

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...