Skoči na vsebino

3. Redbull Ring - 10.1.2016


Recommended Posts

  • Odgovori 88
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Gre za aroganco, svetlobna leta od neznanja. Učimo se pa vsi, pa tud potrpežljivi smo - večina no

P: Ne vem kaj se je zgodilo, najbrž so mehaniki dodali še malo kerozina, saj je v primerjavi z ostalimi treningi avto letel kot sneta skera  Q: Temu primerna tudi štartna pozicija. V zadnjem posku

49 minutes ago, mancSLO said:

Arne je bolj za makedam pa luže. Tu se še uči. Malo potrpljenja iz vseh strani, pa bo. 

Gre za aroganco, svetlobna leta od neznanja. Učimo se pa vsi, pa tud potrpežljivi smo - večina no :)

Link to post

Sej nism mislu ciljat na tebe Zupan, samo generalno je bil totalen demolition, slučajno je bil tist braking tam tak da sem te nabil in sem omenu. Z moje strani se je videlo kot da si upočasnil nenormalno in res šel 20 na uro... nevem a je bil lag, al karkoli... čudno. Drugače sem dirkal bok na bok na RDju z velikimi kalibri, pa nism nobenga oškodoval... se kar znajdem na pisti. :)

Link to post

Sej js vem kk ti voziš, včasih ujamem kak stream na RD ;) Ne gre za neznanje, kot sem že omenil. L1 je vedno out of space v vseh pogledih. In ja, upočasnil sem nenormalno, ker je situacija tako zahtevala, sicer bi bil že davno v apexu pod ful gasom oz bi me Arko nagazil v gepek..

Link to post

Sj ce spremlas kaj dela avto pred tabo tk kot je treba se lahk pele 10kmh pa bi moral pravcajt ukrepat. Sam pol ga mogoce nebos prehitu xD

@mitjaNa progi je pr meni  ene 15-20% manj fps kot na kaki uradni progi, sm se za foro world detail spustu, pa je pol blo enako...Ce ti to kaj pomaga

 

 

 

 

 

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...