Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 254
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fantje. A ne razumete? Ni debate. Sprijaznite se. Ni to demokracija. Komur paše vozit, naj vozi. Kdor ne pa pač ne.    S svojim odnosom lepo izražate stanje slovenske (sim)racing skupnosti, kjer nikom

Še ena pomembna informacija  Ekipi RRT se je tik pred zdajci pridružil tretji član, Gašper Zupan, večina ga pozna pod nadimkom "Zupan Skačeš"  Seveda bo letos vse drugače, saj je svoji internetni pove

Eluir Racing je imel danes zasebna testiranja na Zandvoortu.

  • 1 month later...
1 hour ago, Rokovnjac said:

Imam skromno vprašanje, ker mi matematika ni prva na svetu.... Kako se računajo kilogrami? Zdaj jih imam 40, čeprav sem bil 8 na zadnji dirki? Nekako mi ne gre v lajtungo :) ?

 

Hvala.

V pravilniku:
 

Quote

2.6 Balast
Na prvi dirki prvenstva bodo vsi dirkalniki brez dodatne obtežitve. Na vseh naslednjih dirkah, bodo obteženi dirkalniki najboljših desetih dirkačev v skupnem točkovanju. Ta obtežitev bo veljala za trening, kvalifikacije in prvo dirko. Na drugi dirki bodo dirkalniki obteženi glede na rezultate iz prve dirke.

  1. 80kg
  2. 72kg
  3. 64kg
  4. 56kg
  5. 48kg
  6. 40kg
  7. 32kg
  8. 24kg
  9. 16kg
  10. 8kg

Najvišja možna obtežitev je 150kg. Če se sredi prvenstva pridruži nov dirkač, bo imel na svoji prvi dirki obtežitev 80kg.

 

Link to post
  • 2 months later...

Jaz razumem frustracije ki jih imate zaradi kil , vendar je to po drugi strani blagoslov za vse nas ki smo počasnejši in delamo napake .

Moj pogled : Dirke so na ta način bol zanimive večjemu gridu , ker smo dokaj skupaj . Kljub veliko treninga in najboljši volji sem jaz cca 2sec na krog počasnejši od vas nezemljanov če nimate kil . Ste pa kjub kilam še vedno hitrejši . Če ne bo več kil boste top 3-4 pobegnili mi počasnejši pa bomo hotlapali v odzadju .

In ker ne vozimo za denar je po moje bolje da vozimo skupaj in uživamo v gužvi :shock:

Kar se pa tiče obveznih  postankov in daljših dirk sem pa takoj za .

Link to post

Moje mnenje: Včeraj sem se v R2 boril z Glavačem za prvo mesto. Ah dajte se no hecat, bi rekel jaz temu. Niti slučajno ne sodim tja.

Še vedno sem mnenja, da so borbe lahko dobre tudi zadaj in da se "kariera" gradi postopoma, kdor ima pač rad to sceno.  Pred dvemi leti je bilo to za mene doseči P15, letos P10, dokler je bil grid poln. Mi je večji gušt ob polnem gridu doseči točke, kot neko drugo mesto, ko imajo vsi okoli mene 100 kg. Sploh pa, ker vem, da je v rl. obratno:D.

Uredil - mancSLO
Link to post

Nekako se ne strinjam z vama. Poglejta si kakšno BTCC dirko, kjer imajo obtežitve. Dirke so za gledalce spektakularne. Tisti taboljši so še vedno v ospredju, tako kot v našem BMW prvenstvu. Samo malo bolj se morajo pomatrat. Če pa kdaj kakšno zmago malo slabši odnese pa tut ni nič narobe - je pa malo več motivacije za tiste, ki so ponavadi bolj zadaj.

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...