Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

  • Odgovori 254
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Fantje. A ne razumete? Ni debate. Sprijaznite se. Ni to demokracija. Komur paše vozit, naj vozi. Kdor ne pa pač ne.    S svojim odnosom lepo izražate stanje slovenske (sim)racing skupnosti, kjer nikom

Še ena pomembna informacija  Ekipi RRT se je tik pred zdajci pridružil tretji član, Gašper Zupan, večina ga pozna pod nadimkom "Zupan Skačeš"  Seveda bo letos vse drugače, saj je svoji internetni pove

Eluir Racing je imel danes zasebna testiranja na Zandvoortu.

Gledam prijavljene :) Se mi kar smeji. Vstopnica za Silverstone bo znotraj 1s od WR na Zandvoort kakor kaze :o

Ne bo tko hudo ne. Treniraj, pa boš noter.

Usaj upam no, drgač bomo mal počival do druge dirke :D

Link to post

Včeraj je bil zadnji dan za prijavo v prvenstvo. Prijavilo se je 10 ekip - 27 dirkačev.

Vse nadaljnje prijave bomo sicer sprejeli, vendar se prve dirke prvenstva ne bo možno udeležiti. Na prvi dirki, na kateri bodo zamudniki vozili, bodo imeli obtežitev 80 kilogramov. 

 

Prosim, da čimprej oddate tudi vaše skine, rok za oddajo je 28.10.2015. Če do takrat ne boste oddali, vam bo skin določil organizator. Zaenkrat imam skine 4 ekip.

Link to post

Še ena pomembna informacija :) Ekipi RRT se je tik pred zdajci pridružil tretji član, Gašper Zupan, večina ga pozna pod nadimkom "Zupan Skačeš" ;) Seveda bo letos vse drugače, saj je svoji internetni povezavi dodal kar nekaj konjičkov [ok] Prosim, pridružite se mi pri izreku dobrodošlice :D 

Uredil - bofu
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...