Skoči na vsebino

Hotlap Challenge


B_U_R_I

Recommended Posts

Povsod jih je malo, ja. Samo če si lani in prej še AC prvenstvo vozil (so vozili) in da sedaj kar naenkrat ni časa par krogov v dveh tednih odpeljat, je pa tudi bogo...

Torej nekaj jih je šlo na dRally, nekaj na pCars, tu na AC pa čakamo boljše čase...

Uredil - mancSLO
Link to post
  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najbrž nihče od vas ni pomislil, da ima RSR aplikacija svoj sistem za beleženje sekanja? Najbrž morajo to kaj potestirat preden gre proga na njihov seznam? In ja - sigurno ni to edini projekt s kateri

Predlog. Če bo se bo hotlap odvijal na 2 tedna, bi lahko vmes po ustaljenem urniku z isto kombinacijo avta-proge naredili še FUN dirko. Kombinacijo itak poznaš, saj si jo vozil že (recimo) 1 teden tak

Vsak teden ali dva bomo imeli eno kombinacijo proge in dirkalnika. Vozili bomo v Assetto Corsa. Povežete se na strežnik in odpeljete svoje kroge. Za dodatno zabavo se lahko dobimo tudi na TS s

ah dej...cas za Hotlap se pa ja najde, dosti bolj kot za ligo ali pa za taksno ali drugacno tekmo...se jaz sem sem sel odpeljat ene parkrat in na koncu z MarkoP-jevim setupom, ki sem ga se malo prilagodil na moje noob senzorje prisel iz zadnjega na pred-pred zadnje mesto ;) 

Sem se pocutil zelo dobro, ko sem zboljsal svoj cas s probavanejm tega in unega....pa ne vem, ce mi je vse skupaj v dveh tednih vzelo 2 uri casa v ene 5ih seansah....nisem pa poznal ne proge ne avta, zabaval sem se pa nadmocno...pa se noben ni bil name jezen, kot bi se ce bi se guzval na dirki :)

Link to post

Evo, bom še sam kak krog odpeljal, da ne boste zadnji :) Pač poletje je čas kislih kumaric, tako drugje, kot tudi v igranju iger. Je vsaj zame, več drugih tvari na prvem mestu. Potem pa, kot pravi Miha, če pade še neka zajebana kombinacija, te mine, ker sam vem, da je ne bom v pol ure pogruntal. S tem ne mislit, da tega ne podpiram, ker sem povsem zato, da se odpeljejo tudi takšne nenavadne kombinacije, se vsaj še kdaj H menjalnik ponuca, samo ob tem rabiš bistveno več časa, da zgruntaš avto in progo, da pride do užitka ob vožnji in ne samo jebanja s tem, kako avto obdržati na progi :)

 

Skratka, od novega hotlapa sem zraven.

Link to post
I get that too. No changes on our side. Might be an issue with Steam OpenId itself. googling the error message I see other users complaining about it.
I hope it's just a temporary issue, and not something that will require some changes. I got no notifications from Steam about changes on that.
 
I've no time to investigate on it at the moment, so if anyone could find some info about it, it could speed things up, eventually.
 
Thanks
Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Tkole, da vržem kost, 1.36.0, pa z original setupom, samo zadnje krilce na 0, pa prestave gor do 287. Je pa še rezerve, predvsem v parabolici. lp

No pa še jst malce ;)

Jst vržem kost, Bonča pa cel pršut :shock:

Ni blo sile, samo nekaj krogov, še se da malce.

 

ps: še damage si vklopi.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Vidim, da se skywalker team počasi aktivira nazaj v AC[owje]. Nekaj ekip se še po arkadni ralyjih pa projectih fura, ampak se mi zdi, da se naberemo zopet.

S temi kostmi pa pršuti pa ne pretiravajte, saj z 1:37:xxx nimam niti za H2O. Bo treba mehankarja.

Uredil - mancSLO
Link to post

Hi Alen,
I know that. I'm already in contact with Mitja about it, and the track will be added sooner or later.
We just can't do it right now for some organizational reasons.

I'll add this and more tracks as soon as I can

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...