Skoči na vsebino

Hotlap Challenge


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najbrž nihče od vas ni pomislil, da ima RSR aplikacija svoj sistem za beleženje sekanja? Najbrž morajo to kaj potestirat preden gre proga na njihov seznam? In ja - sigurno ni to edini projekt s kateri

Predlog. Če bo se bo hotlap odvijal na 2 tedna, bi lahko vmes po ustaljenem urniku z isto kombinacijo avta-proge naredili še FUN dirko. Kombinacijo itak poznaš, saj si jo vozil že (recimo) 1 teden tak

Vsak teden ali dva bomo imeli eno kombinacijo proge in dirkalnika. Vozili bomo v Assetto Corsa. Povežete se na strežnik in odpeljete svoje kroge. Za dodatno zabavo se lahko dobimo tudi na TS s

Potem pa Monza 1966.

 

ps: sem govoril z odgovornim (oz. sem to naredil že 3x, se mi zdi da prav prosjačim), pa kar neki bluzi, da nima niti minute časa (kolikor ga stane, da da progo na listo), ma ko ga šlivi, ne bom več. Če pa toliko ni sposoben, da bi si vzel teh nekaj minut, pa res ne vem več kaj se sploh gre ta biznis. Mene bi bilo sram, da mi en eno in isto stvar reče 4x. Sramota. Dajte mu še vi pisat (Andrea Lojelo na ac forumu). Pa naj se neha jebat, če sem si jaz zvel pol leta za eno progo, si bo še on nekja minut da jo da na listo! Kva me to razpizdi (samo ne mu verjeti, da veš čas ki ga ima zase, posveti formuli 3, ki jo kao delajo z še enimi - toliko dela pa spet ni - samo nabijajo kot norci).

Dajte mu vsi pisat prosim, da se bo vedel kreten, resno govorim, ker ga imam že poln kufr.

Link to post

Ne morem. Ves razjarjen sem. Marjan ziher že trenira, pi**a.

(Razlaga: To je mišljeno kot sarkastično-cinični humor.)

Naslednjega eventa ne mislim vozit. Bom malo pavziral, kot ostalih 20 članov prejšnjega prvenstva npr. A ni brez veze, da se nas 5 preganja tule.

Grem malo na sosednje portale, če pa bo "tu" kaj zanimivega na jesen, pa pridem.

Uredil - mancSLO
Link to post
  • B_U_R_I unfeatured this tema

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...