Skoči na vsebino

Hotlap Challenge


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najbrž nihče od vas ni pomislil, da ima RSR aplikacija svoj sistem za beleženje sekanja? Najbrž morajo to kaj potestirat preden gre proga na njihov seznam? In ja - sigurno ni to edini projekt s kateri

Predlog. Če bo se bo hotlap odvijal na 2 tedna, bi lahko vmes po ustaljenem urniku z isto kombinacijo avta-proge naredili še FUN dirko. Kombinacijo itak poznaš, saj si jo vozil že (recimo) 1 teden tak

Vsak teden ali dva bomo imeli eno kombinacijo proge in dirkalnika. Vozili bomo v Assetto Corsa. Povežete se na strežnik in odpeljete svoje kroge. Za dodatno zabavo se lahko dobimo tudi na TS s

Ja tudi meni se zdi. Čudim se da Kunos ne naredi nekega default sistema za čase in razna prvenstva (ala iR), ki ga nebi stale nič v primerjavi z samim špilom.

Potem sploh nebi rabili nekega Andrea in ga prosjačili noč in dan. Ah Taljani....

Se spomniš,ko sem te jaz že 2x prosil,če bi naredil progo za AC,ki mi je ful dobra? No, nekako tako kot ti sedaj sem se tudi jaz počutil. Vem,da si zmožen narediti to,ampak dobil sem pač negativen odgovor in sem pač požrl slino in življenje teče dalje ;)

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to post

Ja tudi meni se zdi. Čudim se da Kunos ne naredi nekega default sistema za čase in razna prvenstva (ala iR), ki ga nebi stale nič v primerjavi z samim špilom.

Potem sploh nebi rabili nekega Andrea in ga prosjačili noč in dan. Ah Taljani....

Se spomniš,ko sem te jaz že 2x prosil,če bi naredil progo za AC,ki mi je ful dobra? No, nekako tako kot ti sedaj sem se tudi jaz počutil. Vem,da si zmožen narediti to,ampak dobil sem pač negativen odgovor in sem pač požrl slino in življenje teče dalje ;)

 

Čakaj malo, narediti progo ali posodobiti eno spletno stran je pa razlika, se ti ne zdi? In to ogrooomna.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Ne vem,očitno ni tako enostavno,če jim to vzame toliko časa. Po mojem ni to njihova edina prioriteta oz.delo,ki ga opravljajo. Seveda bi bilo super,če bi se tudi tvoje dirkališče pojavilo na seznamu,to ni dvoma,ampak saj veš kaj sem mislil ne ;) 

Napraviti spletno stran,kjer se bodo ažurirali vsi časi,glede na progo,avto,uporabnike, dirkaške portale,.. pomojem tudi ni takoooo zelo enostavno ;)

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Problem je v tem, da imajo oni ta sistem že vzpostavljen (spletna stran beleži čase za vse možne kombinacije prog in vozil ...). Če so si pa ta sistem zastavili tako, da imajo ogromno dela z dodajanjem novih prog v sistem, se mi zdi pa tudi nekoliko zgrešeno, glede na to, da je AC dovolj odprta za mode, konec koncev pa tudi Kunos vsake toliko časa doda kakšno progo v igro.

Link to post

Najbrž nihče od vas ni pomislil, da ima RSR aplikacija svoj sistem za beleženje sekanja? Najbrž morajo to kaj potestirat preden gre proga na njihov seznam? In ja - sigurno ni to edini projekt s katerim se ukvarjajo. Me zanima koliko od vas je doniralo za uporabo te super aplikacije. Edina zahvala je potem pizdakanje, kot smo tega že navajeni pri Slovencih ...

Link to post

Glihkar pogledal in login na RSR še vedno ni mogoč. Jaz se tle popolnoma strinjam z Mitjo. Če v 1 tednu nisi v stanju zrihtat portala pol raje pusti vse skupaj. Še obvestila ne da. Danes je tempo pač takšen. Donacije gor ali dol. Če ne zbere dovolj donacij naj da servis kot plačljiv in skrbi, da bo 100% deloval. Sploh se mi odnost do Mitje iz strani lastnika RSR portala ne zdi fer. Naj mu napiše zakaj ga noče/ne more dat gor in to je to. Ne pa da ga nateguje. Ne pozabimo. Mitja z progami pripomore RSR portalu in obratno.

Link to post

Kaj pol naredimo za kombinacijo Monza 1966 in Mercedes ? Mislim, da RSR vseeno šteje čase, čeprav se ne da narediti eventa. A gremo pol tako "neuradno" naprej in dobimo v nedeljo nova 2 zmagovalca, ki določita novo progo/avto ?

Matjaž ?

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...