Skoči na vsebino

Hotlap Challenge


B_U_R_I

Recommended Posts

Kaj pol naredimo za kombinacijo Monza 1966 in Mercedes ? Mislim, da RSR vseeno šteje čase, čeprav se ne da narediti eventa. A gremo pol tako "neuradno" naprej in dobimo v nedeljo nova 2 zmagovalca, ki določita novo progo/avto ?

Matjaž ?

 

Sem za. Pa še dirko, kot ste nekaj že debatirali.

Link to post
  • Odgovori 72
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Najbrž nihče od vas ni pomislil, da ima RSR aplikacija svoj sistem za beleženje sekanja? Najbrž morajo to kaj potestirat preden gre proga na njihov seznam? In ja - sigurno ni to edini projekt s kateri

Predlog. Če bo se bo hotlap odvijal na 2 tedna, bi lahko vmes po ustaljenem urniku z isto kombinacijo avta-proge naredili še FUN dirko. Kombinacijo itak poznaš, saj si jo vozil že (recimo) 1 teden tak

Vsak teden ali dva bomo imeli eno kombinacijo proge in dirkalnika. Vozili bomo v Assetto Corsa. Povežete se na strežnik in odpeljete svoje kroge. Za dodatno zabavo se lahko dobimo tudi na TS s

Ajde, sem še mal dvignil lestvico... gremo fantje. Brelih me je 1x že pajsnil.

ps: če kdo želi priti navijati zame oz. si samo ogledati dirko za DP v kartingu na Vranskem, lahko to stori to nedeljo.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post
  • 1 month later...

RSR portal je sicer "fancy", vendar ni ažuren in ima res omejen nabor prog.

Razmišljal sem, če je mogoče, da se mu izognemo sedaj, ko imamo stracker/ptracker in PLP. Edini pogoje je, da je nekje nek server z konstantnimi pogoji 24/7 online.

Ste kej razmišljali v tej smeri ?

 

Link to post
  • 2 weeks later...

Nov način izvedbe Hotlap Challenge. Nič več preko RSR aplikacije, ampak direktno na namenski Hotlap Challenge strežnik, ki ga zagotavlja @123

Rezultate lahko spremljate tukaj - izbrati morate pravo kombinacijo dirkalnika in dirkališča, ko gledate rezultate. Več info v prvem prispevku.

Link to post

Dobra ideja. Naj gre ta Andrea nekam v Ricmane. Tip ni resen. Težim mu že (ne boste verjeli) 4-5 mesecev, da doda RBR na seznam prog - in nič. Pa to moreš biti prfuknjen, če mene vprašaš. Zadnji čas, da gremo s tega dreka.

Kar pa tudi ne razumem je, da bi Kunos imel to zadevo s časi v samem špilu, to mi ne bo nikoli jasno - ena osnovnih stvari, pa manjka.

Uredil - Mitja Bonča
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...