Skoči na vsebino

4. Mugello - 1.2.2015


Recommended Posts

Marjan, ti bom jaz malo pomagal, ker vem kako se počutiš, pa še fino mi je, ker sva bolj skupaj na dirkah :) 

 

Sam sem na Mugellu prvič. V nobenem drugem špilu ga nisem vozil in sem bil prvih 50 krogov jebeno posiljen iz vseh strani. Kot praviš, so robniki smrtonosni, dokler avto ni pravilno nastavljen. Rita sili iz šikan in hitro se vrtiš, kot pokvarjena plošča. No obupal nisem, prvič sem si kakšne pol ure vrtel video posnetek na youtubu od Immortala, kjer sem si sploh pogledal linijo, katere prestave tip uporablja skozi zavoje, kočno hitrost in podobno. 

 

Potem sem podkrepljen s tem znanjem zavihal rokave in začel od začetka. Sprva so bili časi nad 1.50, klel sem in švical, samo je šlo nato pod 1.50, pa do 1.49, pa sem še malo predelal setup, si pogledal par svojih replayev in spravil čas še nižje. Lahko ti povem, da je moja taktika pri teh šikanah v Mugellu slow in fast out, ker se mi zdi, da je izhod iz vseh šikan bolj pomemben, kot sam vhod. 

 

Tukaj ti dam še moj seetup, če hočeš več top speeda, samo zmanjšaj zadnje krilce. S tem setupom pogumno napadi robnike, ne boš izgubil zadnjega konca in poskušaj predvsem uživati. Pa se vidimo v nedeljo. 

 

https://mega.co.nz/#!AV8yQLoI!pyW9Ld3-rl87V5heRlAuoydEe8UXbA6vwu32Mwz-xNE

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsak je imel čas potestirat vse dirkalnike in se na podlagi tega odločil kaj bo vozil. Noben ni nobenega silil da naj zbere kaj ni po njegovem okusu. Naša ekipa je tudi zadnji trenutek spremenila avto

hehehhe eni ste pa pravi mandeljci, moti vas vse na koncu, ze to da si drugi naredimo boljši set  . Seti so tajni, za zacetek dirkanja, je potrebno sestavit set ki odgovarja tvojemu nacinu voznje.Če

Glede na RSR čase, je McLaren skoraj 2 sekundi hitrejši od Mercedesa in BMWja. V 40ih krogih je to skoraj za dva postanka časa... S tem, da morajo ostali s polnim tankom že od začetka furat, McLaren l

Pri meni je 20% sansa da ne pridem na dirko..Planiram da se kvalificiram v soboto sm edini dan frej.Tako da ČE ne pridem v soboto, pa ČE bo plac da ne bo polno prevec sm lahko med rezervami,ker sm v nedeljo popoldan prost.Je pa velika sansa da pridem ampak nikol ne ves kaj se lahko zgodi tekom 2-3 dni

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Rezultati včerajšnjih kvalifikacij v drugem prispevku teme.

Jaz sem tudi bil. Vsi smo bili v 1:48.

 

 

Hvala za opozorilo Marjan. Pomotoma sem prilepil rezultate Practice namesto Qualify. Sem popravil in se opravičujem.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...