Skoči na vsebino

4. Mugello - 1.2.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsak je imel čas potestirat vse dirkalnike in se na podlagi tega odločil kaj bo vozil. Noben ni nobenega silil da naj zbere kaj ni po njegovem okusu. Naša ekipa je tudi zadnji trenutek spremenila avto

hehehhe eni ste pa pravi mandeljci, moti vas vse na koncu, ze to da si drugi naredimo boljši set  . Seti so tajni, za zacetek dirkanja, je potrebno sestavit set ki odgovarja tvojemu nacinu voznje.Če

Glede na RSR čase, je McLaren skoraj 2 sekundi hitrejši od Mercedesa in BMWja. V 40ih krogih je to skoraj za dva postanka časa... S tem, da morajo ostali s polnim tankom že od začetka furat, McLaren l

Kje ste pa dobili posnetek zadnjega dela dirke? Pa povsod je Apat zraven. To bi si tudi jaz rad ogledal.

 

Posnetek dobiš tako, da ga po koncu dirke shraniš. Tisti, ki tega niste storili, lahko začetek in konec dirke prenesete tukaj.

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Kaj bogi, vsi okoli njega ste (bili) bogi!

 

 

 

 Ni zmagal, ker so se vsi v njega zaletaval. Sicer imam svoje mišljenje o najinem dotiku z Apatom, vendar bi si rad najprej pogledal posnetek, preden preveč pametujem.

Link to post
Deli na drugih straneh

L31, T15 - Novak & Apat -> Novak ni imel dovolj overlapa, poleg tega je prepozno zaviral in bi zelo verjetno končal v travi, če ga ne bi Apat zaustavil. Predlagana kazen - ekvivalent vožnji skozi bokse:  +15 sekund (Pravilnik 3.9) - vrstni red nespremenjen

Ali je to mogoče [wall] 

Link to post
Deli na drugih straneh

 

 

Kaj bogi, vsi okoli njega ste (bili) bogi!

 

 

 

 Ni zmagal, ker so se vsi v njega zaletaval. Sicer imam svoje mišljenje o najinem dotiku z Apatom, vendar bi si rad najprej pogledal posnetek, preden preveč pametujem.

 

Lahko samo rečem, da me je presenetilo, koliko hitreje sem prišel iz ovinka od njega. Čist enako je Apat naredil meni nekaj krogov prej, le da sem jaz ostal na stezi. Bil pa je to moj edini dober fight na dirki in mi je bilo žal, da se je takole končalo. Sprejmem kazen. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...