Skoči na vsebino

4. Mugello - 1.2.2015


Recommended Posts

  • Odgovori 169
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Vsak je imel čas potestirat vse dirkalnike in se na podlagi tega odločil kaj bo vozil. Noben ni nobenega silil da naj zbere kaj ni po njegovem okusu. Naša ekipa je tudi zadnji trenutek spremenila avto

hehehhe eni ste pa pravi mandeljci, moti vas vse na koncu, ze to da si drugi naredimo boljši set  . Seti so tajni, za zacetek dirkanja, je potrebno sestavit set ki odgovarja tvojemu nacinu voznje.Če

Glede na RSR čase, je McLaren skoraj 2 sekundi hitrejši od Mercedesa in BMWja. V 40ih krogih je to skoraj za dva postanka časa... S tem, da morajo ostali s polnim tankom že od začetka furat, McLaren l

In sedaj delamo primere iz ene dirke kjer je večina proge ravnina..

Če je bonča lahko hitrejši v mclarnu od mercedeza, potem je lahko vsak. Ampak itak noben ne trenira za dirke, mogoče par ur v celem mesecu kar pa ni dost da izboljšaš čas za 2 sekunde. Če je že kdo gledu koliko časa najbolši online vozniki porabijo samo za eno progo, potem bi vam bilo jasno(5000-10000 krogov, top 5 v eni zelo dobri F1 ligi katere se ne spomnem imena ker sem to bral pred dobrim letom) Tist postanek ne bo naredil nobene razlike za tiste ki ste že tak in tak prepočasni, borbal se bote med sabo vzadih, če pa hočete bit top, pa vložte kej v to da boste držal tempo z najbolšimi. Mene naprimer boš z lahkoto prehitel će boš treniral 10 ur tedn pred dirko.

Link to post
Deli na drugih straneh

Tist postanek ne bo naredil nobene razlike za tiste ki ste že tak in tak prepočasni,.....

 

Saj ravno za to mi ni jasno, za kaj bi že privzeto Mclarnu dodelili postanek več. Naj bo za vse enako, se ti ne zdi? Za boljše in za slabše.

Link to post
Deli na drugih straneh

In sedaj delamo primere iz ene dirke kjer je večina proge ravnina..

Če je bonča lahko hitrejši v mclarnu od mercedeza, potem je lahko vsak. Ampak itak noben ne trenira za dirke, mogoče par ur v celem mesecu kar pa ni dost da izboljšaš čas za 2 sekunde. Če je že kdo gledu koliko časa najbolši online vozniki porabijo samo za eno progo, potem bi vam bilo jasno(5000-10000 krogov, top 5 v eni zelo dobri F1 ligi katere se ne spomnem imena ker sem to bral pred dobrim letom) Tist postanek ne bo naredil nobene razlike za tiste ki ste že tak in tak prepočasni, borbal se bote med sabo vzadih, če pa hočete bit top, pa vložte kej v to da boste držal tempo z najbolšimi. Mene naprimer boš z lahkoto prehitel će boš treniral 10 ur tedn pred dirko.

pozabljaš na setup, dober setup ti da 1,5 sekunde. tolko sem dobil, ko je bonča dal svoj set za sochi. se zmeri sm bil 1-2sek na krog počasnejši (ja tam manjka trening, ampak sam se bolj malo naučiš :) ), ampak to je še vedno bolje kot 2,5-3,5s. Največji problem počasnejših je, da nimajo seta, ki bi bil konkurenčen. 

 

Tudi ti nisi pršu do 146kg sam od sebe ;) Ful preveč se narazen drži tuki gor oz. nič se ne naredi, da bi si pomagal :)

Link to post
Deli na drugih straneh

zato maš pa ekipo da si pomagate setup sestavit

'Bout that. Jst bi rade volje dal setup na forum, za vse, ampak ni dovolj dober (1,5s, pa še samo za mclarna, za vse ostale avte nimam pojma kaj delam). Pisal sem parim in jim ga dal. Poglej si malo ekipe... niso lih najboljši v vsaki. Dosti jih nima časa, še več jim je tisti meni znastvena fantastika :)

Link to post
Deli na drugih straneh

 

Tist postanek ne bo naredil nobene razlike za tiste ki ste že tak in tak prepočasni,.....

 

Saj ravno za to mi ni jasno, za kaj bi že privzeto Mclarnu dodelili postanek več. Naj bo za vse enako, se ti ne zdi? Za boljše in za slabše.

 

Pa kaj je s tabo? Veš kaj pomeni McLarnu privzeto dodeliti postanek? Da ima po pravilniku obvezen postanek. Ga ima? Ne, nima. To je le zaradi večje porabe. Je pa avto hitrejši od ostalih v ovinkih, poleg tega imaš lahko lažji dirkalnik (manj goriva) ter po postanku spet nove gume. 

Jaz ne vem, a samo nočeš razumet, da je avto na dolžino dirke hitrejši kot SLS? So ti zgoraj drugi napisali, koliko je hitrejši na krog. Je potem fer, da hodimo vsi v bokse, če imate vi hitrejši avto? 

 

Res vidiš zgolj in samo to, da ti moraš na postanek, jaz pa ne?

Link to post
Deli na drugih straneh

 

 

Tist postanek ne bo naredil nobene razlike za tiste ki ste že tak in tak prepočasni,.....

 

Saj ravno za to mi ni jasno, za kaj bi že privzeto Mclarnu dodelili postanek več. Naj bo za vse enako, se ti ne zdi? Za boljše in za slabše.

 

 

Jaz ne vem, a samo nočeš razumet, da je avto na dolžino dirke hitrejši kot SLS? So ti zgoraj drugi napisali, koliko je hitrejši na krog. Je potem fer, da hodimo vsi v bokse, če imate vi hitrejši avto? 

 

Res vidiš zgolj in samo to, da ti moraš na postanek, jaz pa ne?

 

 

Naštimaš tko, da grejo lahko vsi ali pa nobeden, ne? Sej SLS bi bil tud lažji z manj goriva pa nove gume bi lahko dal sredi dirke.

Link to post
Deli na drugih straneh

Danjel, saj se tukaj vse zmenimo, ne. Sinoči smo sicer odfural en super trening. Zdej sem že manj kot 5 sec. za taboljšim na RSR, ki je zgleda merilo [dance] .

Ker je portal namenjen druženju in napredku vseh, predlagam, da taboljši od vsakega avta po dirki ( da ne bo kdo užaljen) nekam na ta portal naloži setup, da bi se ostali hitreje naučili in da bi bile dirke bolj zanimive. [iz]

Link to post
Deli na drugih straneh

hehehhe eni ste pa pravi mandeljci, moti vas vse na koncu, ze to da si drugi naredimo boljši set  [ok] . Seti so tajni, za zacetek dirkanja, je potrebno sestavit set ki odgovarja tvojemu nacinu voznje.Če ne znas nastavit set je dal bonča gor manualse , kjer je dobro opisano kako in kaj in tudi ac ima dobro obrazlozeno zakaj je kaksna nastavitev. Zdaj ce niste vesci in tega ne znate, oz. delate nekaj na pamet, boste pac mogli razkirat in nastavljat avto klik po klik in dosti trenirat da boste obcutili kaj kaksna nastaviter prinese dirkalniku. NIČ ni brez dela. Kot sem ze napisal če kateri misli da bo dosegel dobro uvrstitev brez truda na izzi nacin pol naj kar pozabi na to prvenstvo in gre rajsi igrat need for speed. Seti so tajni in to je uspeh do dobre uvrstitve, če pa pri vas ekipa ne deluje homogeno oz. si ne pomagate med seboj, pol pa ni kriv ne organizator in ne  različni avti za to. Bok ne daj da organiziramio kakno wtcc prvenstvo ,ker tam so šele razlike v avtih.

Malo za intermeco v wtcc je imel zadnja leta chevy prevlado, še prej pa seat itd..... in se niso pravila spreminjala in noben drugi ni jokal in noben ni sel iz prvenstva zaradi tega, ampak so se trudli in iskali boljše sete to je čar dirkanja, da sam sebe boljšaš ne glede na to kaj voziš.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...