Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

Heheh, ja zanimiv je gledat tale GT5, igral ga pa še nisem, saj nimam PS3 :) Samo zarad tega špila pa ga tut ne mislim kupovat. Fajn se našpilej. Pa za vsak slučajn naroči nekomu, da pride prečekirat v četrtek, če si še živ :P

Link to post
  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

Heee Buri! [ok]

Ceh mahjen sem na ta špil že od ps1ke GT1,2 nato PS2-jka ,3,4 4ko še dve verzije prejšne krajše,,5Prolo, zdej GT5 imam vse org kolekcije, jap verzije kolekcije,jap verzije 1ko, 2ko, heee...kaj te češ... [it]

Link to post

Potem od tebe pričakujem en pošteni opis špila, ker jest bi ubodu PS3 zaradi tega špila, sam me je strah da bo to ena poscana arkada :D

Prvo probej na ps2 gt4 ,predelej avto, daj druge gume itd itd

Zdej pa od mene hočeš neko pametno konkretno besedo, ma dej no,sm kr jezn ko tako nabiješ.. [wall]

1.konzala ni kot pc, nikoli ne bo, nehejte primerjat pc in konzolo,kj mi živimo, da se še zmer to folk po forumih nabija..

2.na konzoli igra 80% folka na plošček

3.GT serije so zanimive le zakaj, ker lahk kupuješ avte nove rabljene, dilaš, tunaš, ni niti ene igre ki lahko tako konkretno tunaš,navadni mortizerji,sport,racing, polno je tega, tunaš lahko razen Forza x360 ali GT ps2,ps3

4.v GT5 bo prek 1000 vozil če si realen mal zastopiš a se ti zdi da bo res fizika ubijalska, če hoče bit kdaj neka orto simulacija bo to max 2 ali 3 vozila, prej 1 ali 2.., ali pa da nardijo fizikalni model enga avta v enem letu-še to ne

5.GT5 bo zanimiv totalno po grafiki,ni špila in ga ne bo sem 100% še 2leti na konzoli ali pc-ju dirkaškega da bo imel tako grafiko.

Sicer pa garantiram da bo preko g25,g27 norija,ker ponavadi delajo na teh volanih samo fiziko, baje bosta dva modela fizike, enostaven plošček, težaven volan.

Upam da bo poškodbeni model najboljši-vsaj trenutno,rekli so da se bo avto z večjo brzino dosti bolje uničil, enako upam za dežne razmere,da bi se le cesta sušila itd,da se končno gume poznajo na cesti in še in še..

Sama igra bo dolga,že sam GT4 je bil zelo dolg, če gledaš da si moral nardit 24h dirko, ja brez shranjevanja, konzola non stop na ON.

No pač škoda, da hvalim GT5 drug teden bo nor, bo tisoče filmov in si bo vsak sam po sebi malo presodil, moje mnenje je da je vseeno GT ena igra , da se lahko usedeš,sprostiš igraš ure in ure, če hočeš resno dirkanje je sigurno zagotovljeno,da se poučiš od vozil,recimo naj bi poznal vsa vozila, pa ko je neka nova serija GT-ja narejena, se zelo začudim nad kakšnim vozilom, da občuduješ replaye,da...

Upam še, da bo on line način nor, lahko bo sicer sprva vozilo 16 ljudi na en x, upam da bodo neka pametna pravila ali dobr poškodbeni model, 16 ljudi bo lahko on line poleg gledalo dirko ocenjevalo tekmovanje, sami serverji bodo delali pomoje nadmočno v piko, notranji pogled sem pozabil, za moje pojme ni tako modelirane notranjosti, kot bo v tem špilu..

Dost mam, sevda da bom javil, vem pa le nekaj , do danes od 1ke do 4ke nism bi niti malo nikoli razočaran.

Še to, 5ka se dela celih 7let.

Link to post

Nevem kaj je tako amazing-ga na teh posnetkih. Meni se ne zdi nič kaj posebnega. Če nebi bilo kao kapljic, nebi vedel, da je spolzko cestišče (in celotno okolje).

Moram sam priznat, da ti posnetki k se jih da zadne dni pred releasom gledat na youtube-u. Niso nič posebnega.

Snemani so off-cam, tak da posnamejo TV s kamero in res ne zgleda nč kej posebnega. Treba je dejansko zadevo vidt v živo v 1080p kvaliteti, da lahko rečeš, wau.

Špila zihr je grafično najboljša dirkačina do zdej, pustmo simulacije, ker to neka hardcore simulacija ne more bit, čeprov kot sem igral GT5P je stvar kar good :)

Je pa overall najboljši racing game k bo zdej nekej cajta odzun pomojem :)

Link to post

Bonča kaj je tebi sploh dobr? [champ] Si slučajno bilokateri GT odigral, veš njegovo zgodovino, kaj punuja??

Eko iz špila celega posnetki, kar je tukaj je v CELEM GT5

Da ne bo kdo mislil da jaz KOGA SILIM KAJ, sm mal ste mi zakompleksani, kje je grafično bolje potdprt špil, kje??? heee komedija...

Sneti na jokerju poroča, da mu je špil čista bomba, fošu sm k ga eni že igrajo!

Slika iz špila

ahrweiler-town-square.jpg

Link to post

Nekaj zanimivih besed od Snetija, nisem si mogu da neb skopiral:

Sneti

Ampak. Predogled steze TopGear s Stigom, ki gre furat astona DB9, je nekaj najlepsega, kar sem kadarkoli videl v dirkacinah. Lesk plocevine, kamera, oblika avta, notranjost, svetloba ... Uf. S tem, da mi zadeva zgleda narejena v graficnem srcku. V vsakem primeru Polyphonyju en velik, velik :ava: zgolj za tole. Kako lepo bom spal. Jutri pa se enkrat pogledal.

- Dve tekmi v kartingu, ki naravnost seka. Cebelice letijo kot snete sekire in nadvse zabavno je driftati skozi ovinke, zavirati v zadnjem trenutku in loviti sladko tocko, kjer ti riti se ne odnese nepopravljivo.

Ostalnik:

- Zadeve se tudi po 8 GB instalaciji sproti instalirajo na disk, nakar je nalaganje teh postavk hitrejse.

- DTS-zvok, zvok motorjev izredno prepricljiv.

- Predogled avtov SLASTEN.

vir joker.si

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...