Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

VÄer sem zaÄel igrati samo igro, Ĺže sama uvodna ĹĄpica je taka ,da samo :shock:icon_eek.gif, no ker ni bilo vozil,je potrebno nabaviti enega, vzel sm jap razliÄico honda Type r cca 200hp+, kr naj prec dodam, da je v parih krogih Äutno boljĹĄa vozna lastnost vozila, nekak se lepĹĄe pelje,zvok vozila res totalno enak,kot pravi avto, pogledi so zelo dobri od notranjosti, do zunannje voĹžnje, sicer igral sem na anavdnem tv 55cm raven ekran in je slika oz. grafika ubijalska, pa Äe imaĹĄ hd tv ali ne, grafika je nadmoÄna, ko pogledaĹĄ repley vidiĹĄ kaj je zmoĹžen ps3 pokazati, Äeprav roko an srce me zanima,ker vem da na ps3 pride po vsej vrjetnosti ĹĄe gt6 in kaj bo ĹĄele tam...Ĺ˝al ĹĄe nism probal g25 volana, pa vseeno ej obljubljeno da delajo vsi naÄini prestavljanja, bomo probali.

Replayi so res obdelani Ĺže malo filmsko, slika se ob brzini zamegli, pa tudi Äe voziĹĄ progo zelo grdo,je replay fenomenalno lep, brutalen, popravili so recimo kamere v replayu in so na dosti bolj zanimivih mestih,ko se avto pripelje mimo.V GT5p so kr zanimiva vozila,roko an srce jih ej malo,pa vseeno so toliko bolj sladka, ko gledaĹĄ avto v garaĹži ali an prvi strani, res obÄudujeĹĄ kako so modelirali vozila, ja reÄeno ni da ni, vse se vidi od malih nalepk, do malega ĹĄraufa na odbijaÄu, do mreĹžiÄ, do lepega karbona, ĹĄe posbno mi je vĹĄeÄ Blizz dirkalnih, drfitrski dirkalnih, ĹĄe sam izpuh so doterali do kraja in se preliva v zakurjeni barvi noro res!.

Notrjanost vozila je lepo modelirana, sicer sam ĹĄpil kot je meni vidno je anrejen za hd tv veÄji ekran, pa vseeno ej pravi uĹžitek voziti na manjĹĄem tv in notranji pogled.

Mislim da bo on line naÄin in paÄ Äe bo neka shema tekmovanja tunanih vozil recimo do 400 500hp fenomenalno, bo veÄ razliÄnih vozil, vsak bo imel svoj tunann avto in tukaj bo res odliÄno norenje, naj dodam da Ĺže original ĹĄportni avto se paÄ pelje zelo vredu, vem pa da ko bo avto predelan od podvozja,bremz, motorja, karoserije...bo obÄutek fenomenalen,nor, ....javim kaj veÄ kasneje, trenutno v svoji garaĹži imam le Integro in Micko x-katera je enako proklemano elpo modelirana, ob koncu naj dodam,kdor je dirkaÄ po duĹĄi, mu recimo en bo Ĺžal odĹĄteti za ps3 cac 400eur in igro cac 30eur, za moje pojme je vredno vsakega 1 evra!

Link to post

Vidim da se eni spoznajo na ps3..

mene zanima kako izgleda PS3 igrano na monitorju in ali je potreben kak poseben prikluÄek!?

kupujem nov monitor(verjetno 22" 16:9) pa raÄunam ob izidu "pravega" GT 5 da bi tudi PS kupu...

nebi rad kupu kak monitor ki ga PS nebi podpirala ... tako da Äe kdo ve :?:

Link to post

hmm moje mnenje je ali lcd tv to je vredno nakupa, imaĹĄ av in hdmi in vga vhod, zakon zadeva za x360 in ps3, ali pa naavdn lcd in prek vga kabla vhod, sicer jaz bi raje lcd tv ker ima hudo resolucijo oz. dirket za hd sliko stvarca..je pa mal draĹžji, aja lcd tv ima ĹĄe scart in maĹĄ res lahko vse na njem!

Link to post

Aha hvala za info! :idea:

Kaj pa lcd tv za gledat od blizu kako zgleda(kar veÄino Äasa gledam iz 1m razdalje, zato bi mi bol pasal monitor)

ker resolucija je ista za monitor in lcd tv(Äe ja 1080 :roll: ) ta je pa drag in predvsem ima verjetno velike pike... ker pod 40" ne vem Äe obstajajo?!

Äe imaĹĄ kaj izkuĹĄenj s tem?!

Link to post

hmm se mi zdi da se nisva prav zastopila, jaz mislim 22col lcd tv

recimo

http://www.bolha.com/oglas2609952

Kontrast: 3000:1

Maksimalna loÄljivost: 1680 x 1050 pri 75 HZ

tole je men vĹĄeÄ

ta lcd ima pa vse vhode:

-scart, vga, s video, comopnentni vhod 5 cinc, oz.

Videoizhod/analogni videosignal: RGB, TV, S-Video, FBAS, Scart,

DVI

in je dobr za pc igre, ps2,ps3,xbox,xbox 360 oz. vse konzole!

jaz sm si vzel 32col pa na blizu me po 1h tako zaÄne glava bolet, da ni to to, ga mam sm kot tv, zdej mam pa na 19col navadni lcd in mi je za igre zelo dobr, sm bi mel raj 22col :twisted:

Link to post

:lol:laugh.gif

ja saj takega sem mislo...

zdaj mi je jasno kaj si mislu kot lcd tv.. moja napaka :wink: nisem pomislu na tv ker imam vgrajeno tv kartico tako da nebi rabu 8) gledu sem neki takega:

http://www.mimovrste.com/artikel/2650048227/monitor-lcd-22-acer-p223wx-bel

Samo se na te prikljuÄke ne zastopim niÄ!!

se pravi da Äe ja vgrajena tv noter ima vse te prikljuÄke Äe je samo monitor pa jih nima toliko, je pa dvi dobr za PS3 8) teĹžko je blo ma sem vseeno kopÄal :oops:

hvala za potrplenje... in sory za OT!

Link to post

ah ni sile, se vsi kej novega nauÄimo,ja navadni lcd ima ponavadi sm vga vhod, lcd tv pa en kup dobrih uhodov,je pa tudi draĹžji,pa vseen vredn nabave,Äe gledaĹĄ kaj lahko vse na njega prklopiĹĄ, sm v nabavo ne bo ti Ĺžal!

Link to post

PC Verzija?

In a recent interview, Gran Turismo creator Kazunori Yamauchi has shed some light on the future of Gran Turismo. As announced a few days ago, the recently released Gran Turismo Prologue will get a significant update in due time.

Part of this update will be a vehicle damage model, a true innovation for Gran Turismo. Yamauchi is promising quite the leap forward, saying that damage will not be just optical but have in depth influence on how the damaged car will handle. Data for the damage model will be collected from real-life crash tests to make it as realistic as possible.

The complex damage model is one of the reasons Gran Turismo 5 seems to be more far ahead than expected. While initial rumors indicated a release somewhere in 2009, Yamauchi know says that any release date sooner than late 2009 is out of the question.

There’s surprising news for those of you that don’t like the idea of buying a Playstation 3 just to play Gran Turismo. Yamauchi confirmed that Gran Turismo will most likely not be released for any other console but a PC release is not out of the question. Sony would like to make an impact on the Chinese market and a PC version is believed to be the best choice. Either way, we will all have to wait quite a long while…and enjoy Prologue until then.

Link to post
  • 1 year later...

1000 kom avtov za GT5

OK, sej vemo a ne, da bo vsaj 30kom skylinerjev, preveč Hond [ok] oz. rečeno preveč japancev, pa vseen poraja se mi edina reč, da bodo vsem tem avtom modelirali notranjost ,armaturko itd, pa svaka čast, kapo dol!

Res škoda da ta reč ne pride na pc-je, škoda! [guns]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...