Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

No sej to sm mislu. Sm bil sicer full dobr v matematiki v osnovni šoli, sam sem potem skozi srednjo šolo postopoma padal v formi. Najhujše je pa bilo na faxu, ko sem imel 3 vrste matematike in sem glede na padanje forme imel kaj nekaj problemov s testi. Ampak to zdaj sploh ni pomembno....hotel sem povedati, da lahko ustvarjalci GT zelo hitro naredijo žbiljon novih skinov in avtov ne da bi se potrudli okoli fizike in podobnih zadev.

Link to post
  • 7 months later...
  • 6 months later...

Ja no, jsz na špil čakam že lep čas. Nič zato, slej ko prej bo zadeva pridrvela, upejmo da prej kot slej :)

Definitivno si bom ubodu eno kopijo ko bo špil odzunej, če ima kdo iste namene, vam že zdej potalam svoj PSN: Xaveak

Kr lepo me dodajte, da bomo lahko dirkali, ko bo GT5 končno spregledal Blue-ray predvajalnike naših ps trojk.

Link to post
  • 4 weeks later...

Kdor prvi odgovori na TO temo, mu bom posodil za 14 dni PS3+GT5, mal ste mi čudni nabijači dikačin resno!

Al bo tako v p špil-če se vam zdi, ali pa nima niti en PS3 pa ste sm tiho, in tiho....sram vas bodi! [it][Joj]

Link to post

Lepo vidt, da je še kdo tle Gran Turismo entusiast. Jst komi čakam na zadevo, sam imam pa zadevo (oz. bom imel še dones) prednaročeno iz UK, ker so špili iz tam mnogo cenejši s poštnino vred.

Tak da bom mogu še mal počakat, da stvarca pride do mene :P

Anyways, moj PSN: Xaveak

Fino bi blo če bi me dodal, pa bi šla lahka kej dirkat, pol k bi oba imela špil.

Enjoy ;)

Link to post

Po pravici ne vozim nič prek konzol on line bom pa tole itk da bom, tudi kmalu pride http://granturismo.si/ moj oz skupni portal,organizirali bomo slo lige itd itd, bo več znanega kasneje, vem da sem malo zamudil, pa vsen.

Sicer pa jaz v torek do srede ne delam nič, špil dobim zgodaj zjutrej,naročim 2x pico, nabijam do srede dop, mal zaspim za 2h , nabijam dalje...,me ne bo za netom 60h+ heeee

To čakam že 5let, tako da..... :D :D :D :D :D :D čisti orgazem.....+(kul je to, da mi deklina fino nabija GT-čke od zmer, dva fukjenca pri hiši....) [it][wall]

Link to post

sam imam pa zadevo (oz. bom imel še dones) prednaročeno iz UK, ker so špili iz tam mnogo cenejši s poštnino vred.

Upam da ne bo zvenelo grdo, če bi me ta špil koštal 300e ga plačam pol leta v naprej, pa tudi sam gledam za 1evro [ok]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...