Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

Ale sej tle ni pojnt fizika v tem videu, problem je AI k je blesov k tele,je pa res da nerealno avto tako premeče, itk pa skor ne poznam niti ene igre, da bi res avto realno sukalo, da fino nekam usekaš, ni igre, ne da kej zagovarjam, drugo je to, probaš sam vozit, pa pol rečeš al je reč podobna simulaciji al ni ali se dobr pelje, itk pa kot sm že 1k x napisal, zame do dane sni niti ene simulacije, zato ne rad primerjam arcade vs simulacija.

Link to post

Play, v temu videu je point prav v fiziki! To, da je AI blesav nima veze s tem, da je nekomu "parkiral" na strehi...lahko bi rekli, da je ful pameten, ker to nobenmu človeku ne uspe izvest. [Joj] Si pa tut mal preveč resno vzel tole, ker ni bilo namenjeno blatenju špila. :wink:

Jaz že vem kakšna je tuki fizika in da to ni simulacija. Poznam že iz GT4 in dvomim, da se je kej bistveno spremenila. Al se motim?

Link to post

Play, v temu videu je point prav v fiziki! To, da je AI blesav nima veze s tem, da je nekomu "parkiral" na strehi...lahko bi rekli, da je ful pameten, ker to nobenmu človeku ne uspe izvest. [Joj] Si pa tut mal preveč resno vzel tole, ker ni bilo namenjeno blatenju špila. :wink:

Jaz že vem kakšna je tuki fizika in da to ni simulacija. Poznam že iz GT4 in dvomim, da se je kej bistveno spremenila. Al se motim?

Na volan se meni zdi da se je, enako na plošček, sej morš probat, vseen mi ni jasno kako mislijo tukaj fizika, kaj ma veze fizika, če avto vrže na streho,in ga en fura, mislijo to da se tako začne vrtet, čezdalje hitreje, en ne nism resno vzel, itk ima špil kr veliko napak, ima pa tudi ogromno veselja, sej veš!

Link to post

V najnovejšem updatu v1.03 so tudi mehanske poškodbe.

Po posodobitvi so možne sledeče nastavitve:

None - brez mehanskih poškodb

Light - malo mehanskih poškodb, ki se po določenem času samodejno popravijo

Heavy - veliko mehanskih poškodb, popravijo se lahko samo z obiskom boksov.

Poškodovani deli bodo označeni tudi z ikonami na zaslonu.

Link to post

Jst sem včeraj dobil špil in ja, špil je lots of fun! Sploh special eventi so mi zakon in pa licence.

Mogoče sem se mal zafrknil, zato ker sem šel najprej delat licence, potem pa special evente in tako zaslužil ene lepih 200,000.

Posledično sem si kupil Hondo Civic Type R 97 letnik in jo predelal do konca. Kar je blo pa čist prevelik overkill za tiste prve dirke, ki jih imaš v A-Specu.

In ja, nekateri standard avtomobili zgledajo precej obup, kar se tiče premium avtov in pa interior viewa, je pa super. Sploh ko drviš čez 200 km/h in se ti vse skupaj trese :)

Trenutno se mi zdi da sem šele lvl 13 al 12, tak da morm še kr mal špilat, da si odklenem še kaj zanimivega :)

Enjoy people!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...