Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

299 € je nov, tako da če je res mislil 130€ za 2 meseca , nekak tle ni računice :oops:

Zdi se mi da ima dejansko ps3 za prodat za 130€, drugače ne razumem zakaj bi dal še 50€ za špil,če rentaš potem ne kupuješ špila, ali pač ? :blink:

Link to post

Ne no, ja pač Slo mi gre švoh,smo se nemko učil v šol.... [champ]

Pač dobi se rabljen ps3 če maš mal sreče tudi za 100e, malo glejte bolho, če kdo dila kak ps3 do 170e, da ima vsaj 5 do 7 org iger poleg, igre se hitr proda po 10, 15e in si zračunajte,če bo kak, da ne bere medijev (laser fuč, se ga zna dobit za 50e), ga lahko za vas poceni popravim itd, renta je pri meni

http://playgame.biz/product_info.php?cPath=100_48&products_id=179

Ne izposojam za več kot 10 dni,ker je vse skupaj predrago, rentam le dolenjska , ok če pač poznam osebo kot je Pek, mu bi dal rade volje,sm kaj ko mi bo laser skuru v 2 mesecih,pa tudi ne morm rentat za 2m, kje pa je logika glede na ceno,glede na vse, se pa renta le WII konzola,za pijane fešte..

Pek če bi mel kej viška konzol bi ti komot dal, če bom imel sedaj kako viška, komot dobiš za 10, 14 dni,sm vseen tudi jaz nucam zmer dinarje,enako kot vsi vi. :|

Rabljene pa imam dostikrat tukaj,sm ponavadi ne več kot 1 do 2 dni..

http://playgame.biz/index.php?cPath=100_46

Link to post

No tut js sm jo igral kako urco, samo za okus in na gamepad (zvečer probam volan)..Zadeva je res dobra, fizika sploh ni tak zgrešena kot sm mislu da bo, z avti se da fajn vozit edino razočaranje je kvaliteta notranjosti ta >>standard<< način notranjosti ki je na večini avtov(ni HD textur, how lame is that), no ni važn..ker bojo nadgradil tak ko piše v zgornjem postu. Količina avtov je res ogromna zato tudi tako dolgo nalaganje ob prvi uporabi..zej pa samo cel vikend igranja da dobimo kej močnježga v roke. [ok]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...