Skoči na vsebino

Gran Turismo 5 [PlayStation 3]


play

Recommended Posts

  • Odgovori 219
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti?

Sploh nism videl tega, še vedno stoji skrit, in ni šel v javnost, ne vem, pomoje ne bo nič,ker ni časa za vse, mogoče pa... Nov DLC ponuja tudi Slike by Barthez Lamborghini Aventador LP700-4

Če slučajno še kdo vozi GT5, se vozi že 4 sezona lige. Vabljeni, tudi za naprej. Če niste za ligo, se večinoma zberemo proti večeru, srede ali četrtki, dirke pa v soboto. lp LINK

Zakaj maš pa ti odvečne kopije play?

Kakšen je pol sploh tvoj cilj, kar se portala "www.granturismo.si" tiče?

Razmišlam če bi ti lahko kako pomagal :)

Ker sem pridn ko nabijam špil pa mi japanci pošiljajo kar igre [champ]

Portal, boš komot kaj pomagal, itak bo toliko dela da ne vem kako bom, prva uvodna stran bo podobna kot GT5 igra, tako da bo treba veliko opisati od licenc, tekem, tuninga...blaa, vsega po malem, ti bom poročal!

Link to post

Tapravi drifterji imajo mušice na boku avtomobila! kje jo maš ti? :)

Preveč košta da ga sesipam...heee

Pa gremo dalje, kupim mojo ljubico Civic TypeR White in jo hočem sprva stunati dokraja,in najdem da jo sam predela v race car, kr lepa, 200hp ima le, pa vseeno na Tsukube+racing soft gumice čas celo 59.6xx, meni prou huda,lega tako fenomenalna,dosti bolša od serijskega ali predelanega avta, res noro,predela se pa vse, notranjost,drug volan,drkalni števčki,večji obratomer,kletka,zunanjost,platišča,izpuh,vse te nalepke,druga hauba,teža,motor,menajalnik 6 brzin, obrati prek 9.000rpm,sam lahko nato le še dodaš racing gume ali druge,cena vsega in avta nekje 160k

Temu se reče GT5 [champ]

ahrweiler-town-square3.jpg

ahrweiler-town-square.jpg

ahrweiler-town-square1.jpg

ahrweiler-town-square4.jpg

Link to post

NORO!.. grafika je na vrhuncu :P.. kak dolgo pa že maš PS3?

am.. pa pri tem GT5.. moraš delat "izpit"? pa so kvalifikacije pa to vse vključeno?.. ker to mi pri GT5 prologue najbolj manjka..

Ne vem kolko cajta ga ima play, lahko ti pa povem, da ga imam jaz od 12tega 2008, kupljen bil zarad GT5 in sem čakal ever since :)

V špilu, kot sem spremljal vse skupaj, ne rabiš delat "izpitov", ampak jih imaš pa na voljo, pa pomojem so ql, jst vem da je to prva stvar k se jo bom lotu ko dobim špil.

kakšne kvalifikacije? pred dirko?

Link to post

ja kvalifikacije pred dirko.. v gt5P te da automatsko na zadnje mesto in od tam moraš dirkat.. sicer pa pride do 1 mesta po par ovinkih tak da bi morali ti dati še ene 10 sekund razmaka :D..

tudi jaz sem dobil PS3 tam decembra 2008 in zraven igro GT5P.

potem izpit ni pogoj, da se udeležiš dirke?.. v GT1 in GT2(drugih še nisem igral) je bilo, da si moral obvezno naredit izpit, če si hotel it na določeno dirko.. npr za tisto 60 krogov dolgo dirko pa tiste z hitrejšimi avti si moral met dokončan tretji izpit, mislim da se imenoval iA al nekaj takega ..

Link to post

NORO!.. grafika je na vrhuncu :P.. kak dolgo pa že maš PS3?

am.. pa pri tem GT5.. moraš delat "izpit"? pa so kvalifikacije pa to vse vključeno?.. ker to mi pri GT5 prologue najbolj manjka..

Od kar pijem cviček imam konzole, mel sm ps one pri 14 letih, pa dalje in dalje, zdej za GT5 imam pa kr 2 ps3-ja, ker pač mene ps3 pride [champ] toliko kot najslabša pc grafika, imam enga slima 320gb odklenenga, in enga 80gb le za gt5, ker bom nabijal on line!

Ja čar je da si na zadnjem mestu, ker pač imaš vso možnost avto stunirat in če imaš denar si zmer komot prvi, če ni dinarjev pa švicaš kot ps, tudi igro lahko polomiš, imaš ne vem primer celo 1.0000k keša, vse zagoniš, pol morš pa dirke vozit po 1k,2k in se ti zna mal zmešat!

Jaz sem v tej stopnji trenunto, da se že lahko igram z dinarjem in prvoščim na avtu tudi za 300k tuning, čeprav je avto vredn 12k, 16k.

So pa eni avti tako dragi, F1 bolid , če imam prav 1,500.000k itd, te glava boli kje tolko keša dobit, pomoje glih 3mesece igraš za eno F1 od Ferrarija 2010 model!Jebaaa [smoke]

Link to post

jaz sem pa svoj prvi PS1 mel že, ko sem še v vrtec hodil :D(star sem trenutno 16 let) že takrat sem igral GT1 in GT2. PS2 nisem mel. glede volana, mam MoMo volan, a moram kaj naložit, da bo delal na PS3, ali samo priklopim pa gas?

Hm bojim se da momo ne dela na ps3, preveri, poročej, dela vse tole: df pro, df gt, df ex, g25, g27 momo pa? baje ne, bom raj tih!

Link to post

Nism se mogel zadržat , da svojga ferarčija ne stunam do kraja, tudi super soft mu ne zaleže, tcs na nič, pa ga je kr stežkoma krotit,sili in sili v drift stil vožnjo, ima borih 700hp,po predelavi točno takle:

ahrweiler-town-square5.jpg

ahrweiler-town-square6.jpg

Ker pa tole ni dovolj, dobim v roke Bugatti Veyron 16.4 in ker ima prašiček borih tistik 1000 konjev, sem ga še stiual na 1165 HP, ker pa ne vem kje pujsa dodbra zgoniti, sem se odpeljal v Nemčijo, upam da nism fasal kak radar :lol:

Pa sem se spet olajšal za 400k

Dobil tudi Maseratija Gran Turismo, kateri je eleganto lep!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...