Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

V Braziliji se pozna ali vozis brez TC ali pa s TC. V mojem primeru sem brez TC do pol sekunde hitreje. Je pa res, da je tukaj veliko počasnih ovinkov in iz njih pospeševati brez TC je precej težko in hitro pride do napake.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Recimo Gregor z Renaultom... čisto ga je zajebalo zaradi TC-ja vsaj jaz mislim tako. Če pa nimaš TC-ja prižganega te pa samo obrne... ne odnese te pa v ograjo. Ne vem no ampak jaz sem se privadil, da vozim brez TC. Če mi gre pa že kaj narobe v dirki pa skoraj dvomim, da zaradi TC. Po moje bi ga morali dati stran!

Kolega, maš kr prav, v tisti ovinek sploh nisem pregrobo nabil gasa,ampak ravno toliko da se je TC vmešal in hotel popravljati kar ni bilo treba.. ti pa povem da meni osebno TC večkrat reši kožo, ko sem sam že čez limit vozniških sposobnosti.. recimo prekrmajenje na robniku.. =). Tkle bom reku. Vsak naj se testira kako mi gre z/brez TC in se sam odloči. Naj bo pa puščena možnost da ga lahko imaš. Vsaj za naslednjo sezono še.

BTW: Vi se boste vozili konstanto 1.12.xxx... končno sem enako hiter kot vi :Dicon_ok.gif Zaenkrat icon_zvizg.gif Ziher boste pa na dan dirke od nikoder še 1 sek hitrejši :D

Link to post
Robi ti si res znan po raketnih štratih. Recimo sem zadnjič gledal posnetek dirke iz Silverstona in se ful lepo vidi kako potegneš na začetku in se vidi, da ti na šatrtih ni para.

Lp

Ja, Silverston sem kr natreniral kar ne morem rečt za Suzuko ... Men ko ena pista paše, se pol

tudi dobro peljem ... prov čudn .. ko mi neki ni OK ... pa magari grafika, pol se mi sploh ne da

ne trenirat ne dirkat.

Full mi je žal edino Monaca ... kjer me je na štartu prehitel Urh in mi pokvaril celo dirko.

Se bom pa za Brazilijo pripravil, čeprav mi spet glih ne leži pista.

Te F1 piste so več ali manj vse tko tko ... ameriške piste so cool :) vsaj kero Laguno bi lohk

peljali :)

A bo danes kdo server naredil?

Link to post

Aja točno ja. Včeraj smo testirali brazilijo in smo ugotovil, da ta verzija od fsone ni dobra, ker je bug na štartu. Prižgejo se vse rdeči luči in namesto, da bi se samo ugasnile se dodatno prižgejo še zelene luči in potem ko zelene luči ugasnejo lahko štartaš drugače pa pride do jump-starta ali pa DQ.

Link to post
Aja točno ja. Včeraj smo testirali brazilijo in smo ugotovil, da ta verzija od fsone ni dobra, ker je bug na štartu. Prižgejo se vse rdeči luči in namesto, da bi se samo ugasnile se dodatno prižgejo še zelene luči in potem ko zelene luči ugasnejo lahko štartaš drugače pa pride do jump-starta ali pa DQ.

a res???

men pa goga glih pošilja po msn-ju to pisto ... v petek začnem trenirat in dejmo se zmetik kera pista bo.

Link to post
na 133 straneh ne vem kje naj nadem pack 2 piste icon_opa.gif a ne moremo imeti eno temo

samo za piste in mode ...

Rabim zadnje dve pisti ... mapi v računalniku sta ampak przni ... ne vem kako to [buzara]

To ti lahko en po msnju pošle..lahko tut jest.

Drgač pa brazilijo bi blo pomoje pametno zamenjat z gp4 verzijo ker drugač bo zihr velik folka prehitr štartal. Zakaj je temu tako je pa itak že Andrej opisal.

Lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...