Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

No kako....sej vem vsi offline trenirate in danes pridete nabildani na dirko icon_dance.gif

Kako kaj časi in vzdržljivoat.....sem testiral gume in sem bil presenečen, da lahko s čisto rdečimi gumami po 19krogih vozim popolnoma konkurenčne čase?!

Jest bom imel po vsej verjetnosti soft gume,SS se mi že v kvalifikacijskem krogu tok ogrejejo d ne morem delat dobrih časov.

Kar se tiče pa časa bom pa tko reku..če bojo usi krogi na dirki u 1.33 bom zadovoljen,drugač pa ne.

Lp

Link to post

Jst se opravičujem ker me ne bo na dirko ker mi je iz neznanega razloga crknu comp (mislm da je grafična šla), pa mislm da ga do konca sezone ne bom popravu, pa tud časa nimam, tako da če ima še kdo željo vozit mu odstopim ferrarija.

Link to post

Da pokomentiram mojo dirko.

Q: En hiter poskus, ki se je končal s časom 1.33.0

Soliden krog z nekaj manjšimi napakami ampak bilo je več kot dovolj za pole.

R: Štart je bil zaradi ležeče steze precej težaven,saj je avto brez zavor uhajal naprej.No štart mi je uspel dobro in počasi z takoimenovanimi "zihr" krogi sem začel pridobivati prednost ki se je do postanka ustalila nekje pri 15s.Zadnja dva kroga sem še malo pritisnil na gas da sem postavil še FL in to je bilo to.

Precej lahka dirka na eni najbolj zahtevnih stez.

Lp!

Link to post

Evo še moj pogled na dirko.

Časi na treningih so bili 1 34 in nekaj takega sem pričakoval tudi na dirki. Začetek je bil slab, zaradi naklona proge in zato sem slabo štartal. Ok, potem se mi je uspelo prerinit za Obida in pred Denisa. V prvem krogu mi je še pošteno drselo, ker gume niso bile ogrete. Že takoj pred koncem prvega kroga sem imel ogromno srečo, ker me je Denis (Toyota) za las zgrešil. Pri zaviranju je letel mimo kot raketa - med nama z Obidom. Tukaj sva jo oba dobro odnesla.....naslednji krog je bilo pa malo drugače.....enostavno me je nasadil od zadaj in takrat poškodoval zadek. Za to prijave ne bom pisal ker tako ali tako ne bo nič drugače oz. se to na lestvici ne bo nič poznalo. Bi te pa opozoril Denis, da prej zaviraj!!

Ok od takrat naprej mi je odnašalo rit na veliko in nisem mogel več voziti tako kot bi lahko....še vedno pa sem se vozil na difuzorju Obida in povečeval prednost pred Trostom. Z Obidom sva imela kar lepe boje. Ker sem ga hotel prehiteti, sem se enkrat tudi zavrtel. Tako se mi je približal Trost, ki pa tudi ni mogel mimo in če se prav spomnim sva se kak krog peljala skupaj, potem pa mi enkrat v S zavojih odnese zadek in sem šel direktno v ograjo (k sreči naravnost, da so kolesa ostala na avtu). Sledil je box in benz do konca (19 krogov). Vrnil sem se na 8 mesto in vozil kakor hitro se je dalo. Začel sem slediti.....Avseca mislim da sem prehitel ko je bil v boksih in začel loviti Sraja. Z vožnjo sem potem pošteno obrabil gume in ko sem 5 krogov pred koncem prišel na 2s zaostanka je bilo že zelo težko vozit. Ujel sem ga in parkrat poskusil prehitet, enkrat prehitel a me je spet obrnilo (na pol) in mi je vrnil.....potem sem šeenkrat prišel za njega a ni šlo...pri zaviranju sem šel z zadnjim kolesom na travo in pirueta....potem mi je pa zmanjkalo krogov, škoda.

Skratka, če bi me toyota falila na začetku potem bi bil nekje okoli Trosta in Obida na koncu.

Mirko, modra zastava icon_zvizg.gifrolleyes.gif

Gremo v Brazilijo....izbermo progo do petka po tem pa ne spreminjamo več! Trost se je javil da bo testiral proge [ok]

Link to post

Moja dirka:

Quali katastrofa v obeh poskusih sem naredil ogromno napak ampak je vseeno zadostovalo za P2.

Start dirke ponovna še večja katastrofa. Pozabil prestavit v prvo prestavit in sem eno sekundo tišal v leru in s tem izgubil kar nekaj mest. Mislim, da sem pristal po štartu nekje okoli 7 mesta. Potem v tistem počasnem 180 stopinjskem ovinke, da bi se izognil trčenju z Obidom sem raje zapelov naprej, ampak na žalost sem pristal v pesku, kjer sem izgubil še 4 mesta. Kmalu sem v šikani prehitel Avšeca, ampak ker sem malo sekal šikano sem ga na cilni ravnini spustil mimo, vendar ne za dolgo saj sem ga že pri izhodu S ovinkov prehitel. Na koncu sem se boril z Mirkotam pred mano in Trostam za mano ne vem za katero mesto. Bil sem veliko hitrejši od Mirkota bilo je težko za njemu voziti nakar sva po 2-3 krogih "borbe" trčila v prvem ovinku. Ne vem točno kaj je bilo mislim, da je mirko naredil napako in preveč upočasnil in jaz sem trčil v njegov zadek kljub temu, da sem imel dovolj "varnostne razdalje". Gremo v Brazilijo na zmago! [iz]

Link to post

Pa še moj pogled na 2 kroga icon_thongue.gif

Qual ... 2 poskusa ... in vedno 1x mal po travi - 8 mesto

Štart ... k raketa ... sem skor prišel na 3-tje mesto če bi mal posilil ... ampak nisem hotel ... pol

pa ... ne vem, neki oska pista mi je bila glih na nepravem delu in sem izgubil mesto proti enemu

renoju ... pol pa v naslednjem krogu skozi ovinke po štartno ciljni ravnini - mi je bil reno kr lepo

v napoti pa da ga nisem butnil od zadaj sem šel malce preveč v levo v desnem ovinku in mi je

prijelo zadnjo levo gumo čez robnik in takoj je bila zaščitna ograja preblizu ... in nadeljevati s

polomljenim zadnjim spojlerjem je bilo brezveze icon_joj.gif

Enostavno mi je bila čudna pista in ko mi nekaj ne paše so pol skozi ene napake.

Grega, 1.33.000 pa tvoj komentar da je to povprečen krog ... ti si mal smešn [it]

Link to post

Hm, Andrej veš, jaz smatram dirko povsem drugače kakor Timeatack, da bo pa počilo na koncu ciljne ravnine sem pa pričakoval, ker pri največji hitrosti v zavetrju avto poletiiiii "ni bremze sploh".icon_buzara.gif

Rezultat si pa sam izkusil, men še vseh poškodb popravt niso mogl, klub 35 sek postanku v boxu.

Škoda no, pa fajn dirka bi bla (sej ni vse v prvem mestu). [ok]

Link to post

Jaz sem zadovoljen z mojim nastopom. Čeprav, če bi vozil takšne čase, ko sem jih na treningih se bi verjetno lahko boril za Janitom a moja koncentracija je bila včeraj na zelo nizki ravni. Pa še srečo sem imel, da je šel Andrej ven, ker je bil pomoje kar hitrejši kot jaz. Tako, da je tretje mesto super dosežek!

Video bom jaz naredil ja!

Link to post
Pa še moj pogled na 2 kroga icon_thongue.gif

Grega, 1.33.000 pa tvoj komentar da je to povprečen krog ... ti si mal smešn [it]

Glede na to, da sem mel ob vstopu v hiter krog le 53l bencina bi bilo lahko vsaj še pol sekunde boljše saj sem napravil kar nekaj manjših napak.Ampak kot sem rekel..soliden nikakor ni slab krog.Glavno d je blo dovolj za pole.

Lp

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...