Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Jaz sem danes vozil 1.33.8. Optimalen krog z benzom za 17 krogov, ne vem točno koliko litrov sem imel. Se pozna, ko se ti gume segrejejo. Vsaj z mojimi nastavitvami, ko so preveč tople gume ne gre več tako dobro. Vozim pa drugače 1.34 brez problemov...

Link to post

[iz]

Ampak brez heca...tišim ga na polno, pa kaj več iz tega ne bo dobil. Čeprav kot vidim se boste vozili ostali okoli 1.33.xxx, pa če meni uspe konstantno 1.35.xxx, potem 2 sek zaostanka na 2 dirki tudi ni tako švoh..

Link to post
[iz]

Ampak brez heca...tišim ga na polno, pa kaj več iz tega ne bo dobil. Čeprav kot vidim se boste vozili ostali okoli 1.33.xxx, pa če meni uspe konstantno 1.35.xxx, potem 2 sek zaostanka na 2 dirki tudi ni tako švoh..

Dobi si posnetke od hitrejših sotekmovalcev, pa boš vidu kje zgubljaš wink.gif

Mogoče ti naj kak od hitrejših pošlje tut set, da vidš kako se stvari pravilno streže, ker s slabim setom ne boš nikamor prišel, pa tut če se trudiš še ne vem kok močno...

lp

Link to post

Uf, dostikrat gledam ostale, ampak kaj ko ima vsak svoj stil vožnje, ko pa nekoga opazuješ pa tudi malo lagira tist ''live feed'' in trza, tako da točno tudi ne vidiš.

Za setup zelo nerad fehtarim, ker vem kako gre lahko to človeku na jetra..

Link to post

A ti povem kako boš dosegel boljše čase!? :!: :?: :!:

Samo z vožnjo in vzporedno z prestavljanjem nastavitev gor,dol,sem in tja.

Samo tako se boš navadil na avto in njegovo obnašanje in samo tako boš ugotovil kaj se mora v nastavitvah prestavit da bo boljše.

Ampak to pač zahteva svoj čas,ker tega ne boš ugotovil oziroma se naučil čez noč.

Tudi če ti kdo pošlje najboljše nastavitve ne boš najhitrejši ker imaš pač premalo prevoženih krogov.

Zato pa,če hočeš bit boljši..........volan v roke pa gasa. Drugega recepta ni!

Pa še nekaj je! Ko treniraš pol treniraj tako,da odvoziš po 15 ali več krogov skupaj,ker tisto po dva ali tri ni nič.

Link to post

Problem je na takole kratek rok narediti kaj dobrega. Potem je še to tu da nimam potrpljenja in moči predolgo čepeti tu in pedenat setup... po 1h me rit svinjsko boli. Saj zdaj je kar je, mam neki kar me bo solidno peljalo, bom se pač 1.36 vozu, jebiga.

Krogov pa sem prevozil že okoli 130 v Suzuki v 3 dneh..ni kar tako..stil vožnje in zavorne točke, prestave mam točno naštudirane..

Link to post

To je moj problem tudi z temi setupsi kurčevimi, zato sem tudi upal da bodo naloženi tu kje. Zdaj imam na mizi GTR, rFactor razne modse, ter po možnosti še NetKar (in vsak špil ma po več avtov in prog). Sej to sploh ni izvedljivo. Zadnjič sem se mantro z enim setupom za GTR kar dolgo. Komaj naslednji dan po uradni dirki sem ga imel na nivoju (0.5 do 1sec hitrejšega) ki bi moral biti že za dan dirke. Čez dva dni po drugi uradni GTR2 dirki je bilo čisto isto.

Zato tudi nerad igram neke eksotične oz. nepopularne mode, za kere se ne najde nič.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...