Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Ja modi se testirajo pol se pa odločimo kako in kaj!

Ali misliš ekipe mogoče?!

Če misliš ekipe pol je pa to čist odvisno kako hiter si pri prijavi. Prej se prijaviš več imaš ekip na izbiro.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Med zimo se lahko malo zabavamo. Jaz sem zato, da odvozimo imolo (san marino), ker je meni osebno najljubša proga :). Lahko tudi avstrijo itd...malo testiramo različne proge in izberemo najboljše za naslednjo sezono.

Link to post
Zdi se mi da bo bilo bol fer, da si prvo izbirajo po ranko do nekega datuma če posameznik želi. Ostali pa pograbijo kaj ostane po tem datomu.

Ne vem po kakšnem rangu ali po tvoje ranko misliš?!

Sicer je pa tako ali tako vseeno,ker so pri vožnji preko neta oziroma serverja dirkalniki tako ali tako vsi isti. Razlika je samo v izgledu!

Link to post

FSONE 2009 bo kmalu izšel, večina avtomobilov je že pripravljenih, z izjemo nekaterih, kjer se čaka do konca leta, da bodo vključeni v mod tudi vsi updati bolidov. Se pravi ekipe ki pogosto spreminjajo paket.

Predlagam da ko izide, ga začenmo čez zimo občasno testirat, da bomo potem ko se začne sezona 2010 pričnemo z našo 2009 sezono in bomo že vnaprej odpravili kakršnekoli napake ter prvenstvo lahko takoj poženemo.

Link to post

hja, da bi pozimi testiral nove mode, mislim , da je čisto mim, ker ko bo konc testiranj, bo že spet novi mod zunej (icon_thongue.gif), je pa pozimi tudi za večino največ ćasa za presedet pred kompom( razen strastnih smučarjev), predlagam , da ko bo konec aktivne sezone , se dogovorimo za mod in gasaaa , brez kakšne modrost (sej v online dirkanju je nevidim)icon_ok.gif

je pa zelo veliko vprašanje glede zasedenosti serverja :mrgreen:

moje skromno mišljenje

Link to post
Zdi se mi da bo bilo bol fer, da si prvo izbirajo po ranko do nekega datuma če posameznik želi. Ostali pa pograbijo kaj ostane po tem datomu.

Ne vem po kakšnem rangu ali po tvoje ranko misliš?!

Sicer je pa tako ali tako vseeno,ker so pri vožnji preko neta oziroma serverja dirkalniki tako ali tako vsi isti. Razlika je samo v izgledu!

Ja saj izgled je najbol važni če je vse ostalo enako. Ali pač? [it]

Link to post
hja, da bi pozimi testiral nove mode, mislim , da je čisto mim, ker ko bo konc testiranj, bo že spet novi mod zunej (icon_thongue.gif), je pa pozimi tudi za večino največ ćasa za presedet pred kompom( razen strastnih smučarjev), predlagam , da ko bo konec aktivne sezone , se dogovorimo za mod in gasaaa , brez kakšne modrost (sej v online dirkanju je nevidim)icon_ok.gif

je pa zelo veliko vprašanje glede zasedenosti serverja :mrgreen:

moje skromno mišljenje

No ja! To da bi po koncu testiranja nekega moda spet novi prišel se strinjam samo vprašanje je kakšen bo. Malo se spomni na letošnjo sezono! Po moje je najbolje izbrati takega,ki ima ime in kvaliteto.

Zaradi mene se lahko pozimi požene nova sezona samo sem prepričan da bo bolj slabo obiskana. Pa ne pozabit,da so se nekateri prijavili na dirke v drugih serijah.(WTCC,Clio Cup,itd...) Na začetku bo še že mogoče po par dirkah pa tema! Tako kot vedno! Če ni v teku realna F1 je tudi virtualna bolj slaba.

Glede zasedenosti serverja je pa tako,da če je zaseden je pač zaseden. Bomo pač sami postavljali,če ne bo šlo drugače. Tako kot v prvem poizkusu izvedbe sezone 2009!

Link to post

Hmja. To zdaj kak bi bilo kaj obiskano nevem. Kar se mene tiče je čisto vseeno, če teče realna sezona F1 ali ne. Glavno je, da se igra mod ki je dober in popularen, da se izvajajo trening dirke tudi po večkrat tedensko. To tukaj ne štima čisto, vsaj kaj se popularnosti tiče, vendar če pogledam rfactor kot celoto ima takaltak preveč modov da bi lahko reko kiro je res popularen. Trenutno izgleda, da je najpoularnejši ravno MeganeTrophy kateri meni totalno sux in ga nebi nikdar špilal v ligi.

Zato tudi upam da bo Clio kaj boljši.

Link to post

Glede na vse, bomo pomoje drugo leto vozili FSONE2009 z zadnjimi popravki....vmes pa pomoje ne bomo imeli dedicated serverja. Namesto tega pa bi lahko naredili tako, da objavimo kater mod in trackpack uporabit (da lahko offline testiramo) potem pa se dogovorimo za dirke in rezerviramo server.....

Link to post

Zakaj bi bil server problem? Sej slo racing ima določeno število igralcev, kateri verjetno obojno špilajo. Zato verjetno dirke niso planirane na isti dan ali pač? Ker meni se obojno lušta, predvsem zdaj ko sem si ogledal te vaše after race movije.

Kar se pa samega rfactorja tiče predvidevam, da je izbran predvsem zaradi enostavne dostopnosti? Ali velike izbire modov? Ker bi me zanimalo koliko ljudi ima recimo GTRevo oz bodo šli po RACEon.

Zimska sezona nerabi niti biti FSONE 08 ali 09. Lahko je tudi ona default formula z GTRevo oz tista z raceon , katera bo verjetno kvalitetnejša od teh modov, tak da bi že imeli dva pogoja izpolnjen, popularnost, kvaliteta!

Lahko tudi NetKar ali LFS. Ampak to vas verjento nima dosti in tudi z cestami sta bolj boga. [guns]

Link to post
Ker meni se obojno lušta, predvsem zdaj ko sem si ogledal te vaše after race movije.

Ja saj to je problem,ko se nekaterim obojega lušta!

Še sploh,če sezoni potekata vzporedno.

Slej ko prej se na eni fronti popusti zaradi zasičenosti ali slabih rezultatov in posledično sledi izstop iz tekmovanja.

Ne vem no! Lahko se dogovorite za zimsko sezono F1 samo jaz sem glede uspešne izvedbe pesimist! Žal!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...