Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Jest sem imel tudi bencina preveč na štartu ... mi ga je na koncu ostalo še za 6 krogov icon_joj.gif

Moja strategija - brez postanka .. ampak sem naredil ene 3-4 napakice in zgubil ene 15 sekund

kar me je na koncu stalo 2 ali 3 mest ... ampak iz zadnjega mesta na štartu (17) sem kr lepo

prilezel na 8 mesto na koncu.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Posnetek imam samo časa ni bilo ker je Tim prepozno javil da ne bo mogel naredit videa.

Za video rabim kakšne 3-4 dni med dirkama pa je bilo samo 7 dni. Tim pa mi je v ponedeljek javil da ne bo šlo. Tak da ni šlo skoz.

Monzo pa bom naredil jaz. Lahko pa Tim še vedno Spa naredi,če mu že kišta dela.

Link to post

Najprej hvala vsem! icon_champion.gif

Moram rečt, da je bila dirka res napeta do zadnjih metrov. Ena boljših. Ko sem videl čase v qvali, sem mislil, da bo še kdo probal brez postanka, saj sem pričakoval čase najbolših okoli 1:23:5xx ampak se je kasneje izkazalo, da temo ni tako. Kar se pa dirke tiče sem pa vedel, da si več kot 20 sekund ne smem nabrati zaostanka, ker bi me potem Yelo prej dohitel in bi bilo vse mogoče.

Qvali in diko sem odpeljal brez TC-ja, saj se je dirkalnik dost bolše obnašal (ni bil tako prekrmarjen) v hitrih zavojih in sem tako pridobil do 0,3 sekunde na krog.

Se vidimo v Singapurju! [ok]

Link to post

Čestitke Stojkotu za fantastično taktiko in zmago ter ostalima na stopničkah, good work.

Štiri dirke pred koncem želim čestitati tudi Hekiču za naslov, zasluženo icon_champion.gif.

Dirka je bila res razburljiva, fantastični časi, sam nisem zmogle bolje od 4. mesta, čeprav sem vozil solidno.

Se vidimo na nočni dirki :)

Link to post
Sem po rednem pregledu XML failov opazil ja,da si vozil brez TC-ja.

Uporabil si ga samo na štartu! Vsaj za prvi krog piše da si imel vklopljenega.

Tako je. Na štartu sem ga uporabil, pa mogoče tudi v prvem zavoju. Potem pa nič več.

Link to post

Ti samo pojdi pod temo "F1 informacije". Tam piše, da sta še dve mesti frej in se lahko prijaviš. Pa kar začni trenirati naslednja dirka na koledarju je seveda singapore (upam, da sem prav napisal).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...