Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ni več motivacije prave!

Ko pa ti že na kvalifikacijah nekaj zmrzuje pa se ti pol še za 2 sec. slika ugasne pol pa res nimaš več volje.icon_buzara.gif

Ne vem ali me ta proga zeza ali je z kišto kaj narobe! Bomo videli na naslednji dirki kaj bi to lahko bilo.

Sicer pa........ [ok]

Link to post

Iskrene čestitke Andreju, enostavno je bil izjemen, zanimiva taktika.icon_champion.gif

Sam sem dokaj zadovoljen, par razburljivih dvobojev, na začetku z Dolinarjem, ki mi ga je uspelo prehiteti in kasneje s Hekičem, ki mi je grenil življenje od zadaj hehe :)

Moja dirka je bla čista, brez nekih problemov, Andrej pa je prišel z drugega postanka par sekund pred mano, sreča zanj hehe :D

Se vidimo v Suzuki.

Lp

Link to post

Čestitke Andreju. Ja, moja taktika sta bila dva postanka in SS gume....mi je kar dobro držalo. Na začetku sem mislil, da bo potem pa udarim ograjo bočno in sem imel probleme z zadnjo levo obeso in od takrat naprej je bilo veliko težje. Tako sta me Trost in Hekič prehitela, sicer ne takoj ampak sta pa [Jel]

Škoda je da sem naredil dve napaki. Ena je bila, ko sem razbil nos (takrat sem spremenil taktiko na en postanek) druga pa, ko sem si ob menjavi nosu in taktike nalil premalo bencina in sem moral še enkrat v bokse icon_buzara.gif[buzara]

Skratka.....se pa bolj veselim Suzuke!

p.s. Mene ne kišta in ne net nista nič zajebavala in je vse delalo OK [ok]

Link to post

Najprej čestitke vsem ,ki ste na stopničkah.

Jaz pa katastrofa!icon_joj.gif

Ne vem kaj je bilo včeraj........vem samo da je bilo slabo.

Začelo se je že na kvalifikacijah z že prej omenjenim zamrzovanjem ali štekanjem same igre.

Pol je bil za 2 sec. čisti mrk in naprej isto zamrzovanje.

Sam štart je bil OK,če odmislim rahlo štekanje. Vožnaj sama tudi. Prav tako sem bil z časi tudi zadovoljen in ko sem prehitel še Trošta ter se prebil na drugo mesto sem kar naenkrat zavil v bokse kljub temu,da sem imel še za 2 kroga goriva. Zakaj sem zavil ....... nimam pojma! V boksih pa štala naprej.

Mehaniki že končajo delo jaz pa še kar stojim 3 sec. Ko se končno odpravim iz boksov pa si še omejevalnik hitrosti prehitro izklopim in to je bilo to.

Takrat sem imel dovolj in sem raje kar parkiral,da še komu dirke ne pokvarim glede na mojo slabo koncentracijo in težave z igro.

Kaj čemo...........pride tak dan,ko ti nič ne gre.icon_jel2.gif[Joj]

Link to post

Hvala za čestitke :). Nisem pričakoval zmage daleč od tega...Presenečen sem kako dobro sem odvozil celo dirko z malo napak kljub temu, da sem tišal do konca, ker sem se zavedal, da moram nadoknaditi čas enega postanka. Se pa že veselim suzuke, ker je proga res odlična.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...