Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Jest vozm Suzuko iz tle in je raketa:

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=R.K.TRACKS

lp

Ta je dobra, ampak je ona verzija definitvno bolša.

Sicer pa nima veze, ker ne bo menjave.

Je res, je premalo časa in vsi ne berejo foruma nonstop. Tako da kar trenirajmo pač tisto.

Za Interlagos in abu dabi pa menim da bo čas da se poišče optimalno verzijo.

Lp

Link to post
Za Interlagos in abu dabi pa menim da bo čas da se poišče optimalno verzijo.

Če se bo iskalo novo verzijo naj se to naredil čim prej, ne pa da bomo treniral en teden eno, potem pa manjava. Tako, da predlagam, da se odločimo do tega petka!!

Link to post
Jest vozm Suzuko iz tle in je raketa:

http://www.rfactorcentral.com/detail.cfm?ID=R.K.TRACKS

lp

maf tut men je ta proga daleč najboljša od useh..drugač pa kar se tiče prog.Ne razumem zakaj se sploh vozi trackpack ker je itak še ogromno drugih prog na netu,velik bolših od teh u packu.

Le moje skromno mišljenje [ok]

Lp!

Link to post
Ne razumem zakaj se sploh vozi trackpack ker je itak še ogromno drugih prog na netu,velik bolših od teh u packu.

Zato ker pred pričetkom ni bilo časa iskat proge,da bi naredili svoj trackpack.

Drugo je pa bilo to,da je na začetku bilo dost novincev,ki bi najbrž imeli probleme z nalaganjem vsake proge posebej.

Tretje je pa to,da če najdeš en trackpack sigurno ne boš šel celega testirat še sploh pa ne steze,ki so proti koncu sezone. Tak da se sploh ni vedelo kako kvalitetne oziroma slabe so proge na koncu sezone v tem trackpacku.

Bo pa naslednjič boljše in bomo nekoga zadolžili,da bo pripravljal proge za sezono. [ok]

Link to post

No kako....sej vem vsi offline trenirate in danes pridete nabildani na dirko icon_dance.gif

Kako kaj časi in vzdržljivoat.....sem testiral gume in sem bil presenečen, da lahko s čisto rdečimi gumami po 19krogih vozim popolnoma konkurenčne čase?!

Link to post

Še najbolj smotana je zadnja šikana in na izvozu bog ne daj da zapelješ na robnik.....tam je res sranje ja......

Drugače pa res predlagam, da za naslednjo dirko do tega petka izberemo progo in ko jo izberemo jo admin naloži in šele potem omogoči treniranje.

In še to, če do petka tukaj ne izberemo proge, potem vozimo s tisto, ki je v Fsone!!

.....ste za?

Kaj pravi admin na to?

Link to post

Ja pol pa začnite iskat Interlagos!

Moja sezona pa je najbrž končana! No.........ni še 100%!

Bom videl kako se bo poškodovan prst na roki obnašal v naslednjih tednih.icon_jaooo.gif

Če bo nehal komplicirat pol bom še najbrž kakšno dirko odpeljal.

Če ne..............pol pa se vidimo v naslednji sezoni.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...