Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Ja, sence me sicer ne motijo, toda če avto dvigne ni kul. Mogoče bi veljalo razmisliti o kaki alternativni progi, ki je že bila kdaj v prvenstvu f1 (fuji recimo je dober, Imola tudi, hockenheim.....itd)

Mogoče tudi fantastični Portimao http://www.virtualr.net/autodromo-algarve-10-released/

Poskusite ga, zelo zelo dobra proga.

Also known as Portimao, the 4.6 kilometer track opened in late 2008, the Portuguese track has become a popular testing & racing venue since. The track offers a challenging layout that is said to resemble the Nürburgring and Spa Franchorchamps, featuring plenty of elevation changes and bumps that made it an instant favorite among many drivers.

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Saj gre s frapsom. Samo potem, ko predvajaš v bs player ali pa v media player oziroma bilo katerem programu ti šteka, ne? S frapsom samo posnemeš nek material potem so pa drugi programi s katerimi narediš(dodajaš razne dele videja, režeš, dodajaš glasbo itd.). Uglavnem najosnovnejši ti je windows movie maker za začetek. Jaz uporabljam sony vegas in mi je kar zanimiv. Tiste katere pa uporablja recimo Yelo so pa prezakomplicirani zame(Abode Creative Suit 4). Upam, da sem ti kaj pomagal...

Lp

Link to post

Pri meni ni broblem štekanja v predvajalniku. Ko začnem snemati se pojavi nadležno zatikanje v rfactorju (ni več tekoča slika). Ali je treba spremeniti kakšne nastavitve v frapsu. A ha pa še to v igri mi tudi padejo Fps na 30 ko začnem snemati.

LP Žiga

Link to post

To tudi meni šteka, ko prižgem fraps naj snema. Enostavno si potem pogledaš replay od dirke ali kroga in posnameš s frapsom. Mislim, da ima to neke veze s temi fps-ji samo jih ne znam naštimati oziroma se nikoli nisem preveč matral. Potem, ko vse skupaj zmontiraš dela lepo in to je važno.

Link to post

Čist odvisno je od proge ozroma od grafike!

Če je močna grafika pol se zna zgodit da zašteka ko snemaš.

Je pa dost odvisno od samega računalnika itd,itd......!

Pač,če zašteka probaj ponovno ali pa kdaj drugič. Po restartu na primer.

Jaz sem to že parkrat preizkušal in včasih se odnese.

Link to post

Narobe mišljenje, ko pržgeš fraps določiš s kulkimi frami bo snemu in tut računalniku omeji kak prikazuje sličice, tak da če boš snemu na 30 fps-jov normalno, da ti bo štekal če pa igraš ponavat na 60 al pa kej takga.

Link to post
Narobe mišljenje, ko pržgeš fraps določiš s kulkimi frami bo snemu in tut računalniku omeji kak prikazuje sličice, tak da če boš snemu na 30 fps-jov normalno, da ti bo štekal če pa igraš ponavat na 60 al pa kej takga.

Mislil sem tudi na kvaliteto posnetka!

Brez kvalitete je tud video pol bol tak..tak!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...