Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Se opravičujem, ker me ne bo, preveč študijskih obveznosti in ni blo časa trenirat in nima smisla da komu pokvarim dirko.

Upam da se vidimo v Abu Dhabiju.

Prijetno dirko vam želim.

Lep pozdrav,

Andrej

Link to post

Štart, Boštjan, štart. Mimo tebe sem takoj šel, potem je bil v napoto en Torro Roso na levi, pred mano en Williams, ob meni ti, pa se nisi premaknil, kot da me ne vidiš. Vsakič do zdaj me je nekdo takole na štartu zaj*. Tokrat je pa še zid bil preblizu.

Link to post

Bračič.....icon_zvizg.gif

Sej se nima smisla kregat....mimo mene tudi slučajno nisi prišel....dej si poglej štart šeenkrat...pa tudi ne vidim razloga zakaj bi se ti umikal, saj nisem karitas....

Ma pa zanima kaj bi bilo...dej za foro napiši prijavo....res....da slišim še mnenja ostalih.

Link to post

Ne bom, ker se mi ne gre za kakršnokoli uvrstitev, ampak počasi imam pol kufer takih štartov, da se vedno najde nekdo ki mi v 5 sekundah v nič da nevemkoliko treninga in matranja s setupom.

1 razlog da bi se umaknil: Da bi se izognil Godlarjevemu zadku sem rabil prostor. Bremzati pa res ne mislim če imam foro in lahko prehitim.

Link to post
Hvala!icon_champion.gif

Dobra dirka. Edvin na začetku sm kr mal zašvicu k si tok prtisku name :|

Lp!

Saj je blo kar napeto dokler me ni v zadnjem ovinku malo zaneslo in od takrat naprej sem v ovinkih bolj merkav,da me ne bi kje zbrisalo. No pol se je pa to tudi na časih poznalo.

Drugače sem pa z drugim mestom zelo zadovoljen, ker sem mislil ,da bo slabše oziroma, da bo večji pritisk od zadaj.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...