Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Mene je tudi presenetilo to, da sem bil na dirki kar solidno hiter in predvsem konstanten, kar na treningih nisem dosegal, zgleda da rabim pritisk [dance]

Je pa tudi res, da imam za seboj OGROMNO krogov interlagosa v različnih verzijah in modih in mi je proga zelo poznana pa še paše mi, čeprav nisem med najhitrejšimi.

Zadnja dirka.....potem smo vsi za to, da steza kar ostane takšna kot je v FSONE2008?

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Če ni druge bolj pametne, je najbolje da ostane ista.

Kako bo pa zdj ko bo te sezone konec?

Pomoje bi blo dobr napisat kdo bi furu, da vemo ce se sploh splaca delat novo sezono.(naredimo seznam, kjer se vsak podpise pod naslednjo stevilko tukaj na forumu)

Glede pravil in termina predlagam, da vse ostane isto. Nekaj jih je že predlagalo wcp09 mod, ter nekaj prog, ki jih ne najdemo v koledarju f1 (laguna,imola,brand hatch,road america,A1 ring..), ter seveda tudi nekatere legendarne iz koledarja, kot so naprimer suzuka, monza, monako, spa,..

Dirke na 14 dni, z zacetkom sredi oz. proti koncu novembra in malo daljsim premorom okoli novoletnih praznikov.

No to so bili moji predlogi. Upam da se nas bo nabralo čimveč!

Lp!

Link to post

Počakajte za 2009 FSone...govorice se širijo da naj bi v prvi polovici novembra celo izšel... WCP ima dobrega Brawna ter Red Bull/STR so dobri...ostali so pa malo preveč nedodelani. Fizika je nekam čudna, nima nekega pravega občutka...je pa seveda WCP svetlobna leta pred F1RL, ki je že v verziji 3.0 pa je še vedno kup dreka :D

Link to post

Končano:

Red Bull

Toro Rosso

BMW Sauber

Brawn GP

Mclaren Mercedes

Renault

Toyota

Safety Car

Čelade

Še nedokončano:

Ferrari

Williams

Force India

Obleke, volani

Jaz rečem, da je možnost da v mesecu novembru mod izide.

Link to post

Zvoke ni težko menjat, sfx file prilagodiš pa je. Ampak fizika je drugačna stvar. RFT navkljub polnemu TC zdrsuje naprimer...kar je bedarija.

Čeprav modeli grafično izgledajo zelo dodelani. Zdaj če je to Photoshop, bogve, če ni, bo po izgledu in točnosti modelov takoj za FSone.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...