Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Samo štartal si pa res ko raketa.....kot da bi imel eno rdečo luč manj za čakat biggrin.gif

Tukaj je malo jebe ker steza visi naprej in moraš mal na bremzi stat....enak problem le v drugo stran pa se bo zgodil na naslednji dirki, tam pa dirkalniki nazaj lezejo.....

kako kaj časi v braziliji...jest sem recimo konstanten pri 1 12 xxx

Link to post

Ja časi so okili 1.12.xxx. Mislim da tukaj ne bo neke vlke razlike v času razen Vodičarja, ki bo okoli pol sekunde spredaj.icon_owje.gif

Ja štart je bil za nekatere res porazen ampak jaz sem kr dobro štartal [dance] in bi se boril za zmago, če nebi ostal za Timom, ki me je dobro zapiral [guns] do nekje 8 kroga, ki sem ga prehitel [owje] Do takrat si je pa Grega že prevozil 7 sec in race je bila dobljena.

Vidim da ste vsi bili okoli 7,8 sec v boxu samo jaz sem bil 12 pa me zanima zakaj?icon_jaooo.gif

Mislil sem da zaradi tega ker nisem šel na načtovan postanek, ampak šele 2 kroga kasneje ker sem imel še dovolj benza in se mogoče strategija podere in sem zaradi tega tako dolgo v boxu.

Ima kdo še kakšno drugo teorijo?icon_jel2.gif

Mislim da bo Brazilija spet dobra dirka, pa še lepo je grafično obdelana razen obrisev gum ni da bi ti olajšalo bremzanje. icon_wall.gif

Upam da bomo kr hitro nadaljevali nasljednjo sezono, saj se ne splača čakat novih modov. Samo izberemo enega in gasa, ker čez zimo bi blo dobro dirkat, ne pa testirat kateri mod bi vzeli.

Link to post

Robi ti si res znan po raketnih štratih. Recimo sem zadnjič gledal posnetek dirke iz Silverstona in se ful lepo vidi kako potegneš na začetku in se vidi, da ti na šatrtih ni para. z Brazilijo sem zelo zadovoljen kar se proge tiče. Prvi ovinek je pa tako kot pri vseh ostalih, morda tukaj še malo bolj zajeban, ko se zapira.. ampak smo nekaj takih že dali skozi heh. Bomo že preživeli. Se danes vidimo kaj na serverju.

Lp

Link to post

Nope danes se nič ne vidimo na serverju, ker je trenutno server postavlen za cliocup vsaj tako mislim. Kar se pa časov v braziliji tiče tudi jaz vozim 1.12.xxx se pa najde tudi kakšen čas pod 1.12. Vodičar bo pa kot sem že napovedal vozil 1.10.xxx čase z rezervo pa 1.11.xxx :).

Link to post

Vidim da ste vsi bili okoli 7,8 sec v boxu samo jaz sem bil 12 pa me zanima zakaj?icon_jaooo.gif

Mislil sem da zaradi tega ker nisem šel na načtovan postanek, ampak šele 2 kroga kasneje ker sem imel še dovolj benza in se mogoče strategija podere in sem zaradi tega tako dolgo v boxu.

Ima kdo še kakšno drugo teorijo?icon_jel2.gif

Upam da bomo kr hitro nadaljevali nasljednjo sezono, saj se ne splača čakat novih modov. Samo izberemo enega in gasa, ker čez zimo bi blo dobro dirkat, ne pa testirat kateri mod bi vzeli.

Moje mnenje na prvo vprašanje: Ko voziš na dirki in se recimo zaradi nepričakovane manjše porabe bencina prestavi postanek za nekaj krogov,se ti vseeno prižge luč za postanek v boksih.Vedno jo moraš izkolpiti in ponovno vklopiti pol kroga preden greš potem dejansko v bokse,ker če pustiš vklopljeno je postanek ponavadi nekaj sekund daljši.Prav tako je pomembno točno kje se ustaviš.Če se recimo ustaviš zelo točno(v tistem kvadratku) je recimo postanek dolg 6s,če malo zgrešiš je takoj 1 ali 2 sekundi daljši, ter tako naprej.Bolj kot zgrešiš daljši je.

Vedno ko greš v bokse ti zraven piše čas koliko časa boš in zakaj boš.Recimo če menjaš gume si ob idealni zaustavitvi in majhni količini dolitega goriva v boksih 6s.med postankom tudi piše TIRES:6s...če recimo natankaš 120l ti bo recimo pisalo FUEL:9s, če ti pa kej popraulajo ti piše pa DAMIDGE:16s.Tako da če si sigurn d ti niso nč popravlal mislm d je edini možen vzrok zares slabo parkiranje avta na mestu za dolivanje bencina [ok]

V drugi točki se strinjam s tabo.Lahko naredimo tudi eno krajšo zimsko ligo, ki bi trajala recimo do konca januarja oz. začetek februarja ker za takrat se že govori da naj bi vn pršu tut nov fsone2009.

Še vedno lahko zimsko ligo vozimo s kakšnim 2009 modom čeprav niso ravno biseri.Zaenkrat je meni najljubši še vedno wcp2009.

Lp!

Link to post

Meni je tudi WCP 09 super! Ravno zdaj malo treniram za eno dirko v Valenciji. Malo težje mi je, ker je tukaj nisem vozil tako, da se še prevajam na progo. Drugače je pa fizika super in je prav v užitek vozit. Če mene vprašate moramo imeti zimsko ligo s tem modom, drugi ne pridejo v upoštev ali jih pa še ne bo(Fsone).

Link to post

Jest sem takoj za zimsko ligo...tako na izi....dirke na 2 ali 3 tedne....tok da smo v stiku in pa seveda 2009 sezona.

Ali se da v modu voznike menjat.....tako da bi v recimo FSONE2009 imel voznike po moštvih kot bodo v sezoni 2010?

Pa še večno vprašanje....ali bomo v novi ligi (ne zimski) vozili brez TC? Jest bi ga imel.....vsaj tako kot sedaj [iz]

Link to post

Jaz že skos vozim brez TC-ja tako, da mi je vseeno. Sem opazil na Suzuki, da tisti, ki vozijo s TC-jem, da imajo velike težave tako, da bi lahko probali brez njega. Recimo Gregor z Renaultom... čisto ga je zajebalo zaradi TC-ja vsaj jaz mislim tako. Če pa nimaš TC-ja prižganega te pa samo obrne... ne odnese te pa v ograjo. Ne vem no ampak jaz sem se privadil, da vozim brez TC. Če mi gre pa že kaj narobe v dirki pa skoraj dvomim, da zaradi TC.

Po moje bi ga morali dati stran!

Link to post

Tud jest vozim brez ker se mi zdi da se da iti hitreje brez traction controla ki te samo zavira pri pospeševanjih iz hitrih ovinkov.Je pa res, da je avto precej težje obdržati na stezi, in ravno zaradi tega mislim, da bi moral biti tc dovoljen, če ti pa ne paše si ga enostavno izklopiš in je prav za vse.

Lp.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...