Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

ja to je res, ja saj pravim, jaz ti lahko pol zamenjam vso fiziko tako da glede tega nebi blo problema.

FSone je dober mod, še posebej 2009 samo ga letos še nebo možno vozit ker še majo dosti dela, kar nekaj avtov je končanih samo še delajo na ostalih konfiguracijah ki se spreminjale čez sezono in še kar nekaj dela.

glede moda pa lahko jaz še kar pomagam če možnost.

ftp://a:1@87.118.124.9/Modding/dlmf1beta0.6.rar

pw: vioejo5tiu 3712'440+69+ 9'012931209e7x09482v09756027409141

tukaj mam nekaj že skupaj samo je za nemško ligo, fizika je ctdp06 pa že kolko tolko nastavlena na 2009. notri pa so 4 ekipe brawn,rbr,str ind renault. bi lahko pol še kar hitro vse prestavo na rft mod ;)

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Kaj se proge tiče sem bolj za verzijo Abudabi1.01. Se mi zdi da je bolj realno narejena,če jo primerjam z posnetkom na YouTube.

Ta verzija,ki je sedaj na serverju je sicer lepše narejena kaj se okolice proge tiče ampak ostalo je pa bolj slabo.

Jaz sem 100% bolj za novo verzijo oziroma Abudabi1.01!

Preizkusite jo in povejte čim prej,da se lahko na serverju menja.

Link to post
Je to slučajno LMT mod od Virtual Racing? :shock:

ne, to sem jaz konvertiral iz gp4 igre, je pa drugače za to ligo http://www.dlm-racing.eu/

tam že leta tekmujem pa tudi delam mode za njih če kaj potrebno

daj dodaj me v msn alless20@hotmail.com

Se opravičujem za offtopic, tole je zadnje.. So tole avti FSone, ki so bili konvertani v GP4, in si jih ti nazaj konvertal?

Ker sem si grafiko naštelal na max in sprobal...neverjetno...

grab003.jpg

grab005.jpg

Link to post
Je to slučajno LMT mod od Virtual Racing? :shock:

ne, to sem jaz konvertiral iz gp4 igre, je pa drugače za to ligo http://www.dlm-racing.eu/

tam že leta tekmujem pa tudi delam mode za njih če kaj potrebno

daj dodaj me v msn alless20@hotmail.com

Se opravičujem za offtopic, tole je zadnje.. So tole avti FSone, ki so bili konvertani v GP4, in si jih ti nazaj konvertal?

Ker sem si grafiko naštelal na max in sprobal...neverjetno...

grab003.jpg

grab005.jpg

Hehe, hvala. Dobijo se kot posamezni samo ni pa noben iz fsone, žal še jih kar dosti manjka. Tisti ko pa so, pa sem jih jaz kar konvertiral, pa še malo dodatkov dodal. Drugač pa delam že mode od časov f1c pa od vsega začetka v rf, tak da lahko pomagam kaj v vaši ligi kdaj, pa še vozit bi blo fajn med slovenci...

Link to post

Misliš da bi šlo, da narediš in-house mod za Slo Racing? Pred novo sezono izberemo najboljše modele avtov, pa naredimo en privat mod, tako kot LMT recimo. Magari ti še jaz kaj pomagam, amatersko se ukvarjam z rF predelavami..

Link to post

Če rabiš/želiš pomoč, se kar zmenva prek MSN..sem te dodal, pa bova tam naprej. Tle sva mal preveč zabredla. =)

Kar se tiče Abu Dhabija. Sem sprobal tole iz rFactorcentral in je odlična. Skora nobenega buga ne vidim hidega, 1 robnik je malo smotan to je pa vse. Časi so pa kar nekje 1.3x.xxx..se mi zdi..

Link to post
Kak je zaj z Abu Dhabijem?! Ste probali kaj novejšo verzijo?

Po moje je najboljše, da se kar na server naloži.

Kar nova naj se naloži pa je.

Kje jo lahko snamem?

Pa šeeno vprašanje. Ali se da menjati v FSONE imena voznikov in čelade? Da bi imel recimo mod FSONE2009 (ko pride ven) voznike pa tako kot bodo v sezoni 2010 (brez novih moštev ker se jih verjetno ne bo dalo dodajat).

Če bi imeli pa nek interni mod, potem pa predeljate FSONE2009 na sezono 2010 [dance]

Link to post

Jaz sicer se nisem uspel probati novejse verzije abu dhabija ampak vseeno verjamem, da je boljsa in se tudi jaz strinjam s tem, da kar novejsno nalozite. Samo nekdo naj priskrbi link na forumu.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...