Skoči na vsebino

Sezona 1 [2009]


mAxL

Recommended Posts

Da si ne bo kdo kaj naredo!icon_opa.gif

A zaj se boste že pred novo sezono kdo bo kje!

Izbiranje moštev pa mislim,da bo tako ali tako potekalo po že preizkušenem sistemu.

Prej prideš večjo izbiro imaš! :lol:

Link to post
  • Odgovori 3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OK...za ljubitelje levice in desnice

Sezona je končana! Zaklepam...

Posted Images

Ne se zagajat!

Sezona,ki poteka še sploh ni končana,mod za naslednjo še sploh ni izbran,ni še terminov dirk,itd,itd.

Vi pa že o tem kje bo kdo vozil.

Najprej je treba vse ostalo poštimat pol prijave.

Sicer pa me zanima kdo vse je preizkusil obe verziji steze za zadnjo dirko v tej sezoni?!

Bolj malo.....najbrž!

Pred dirko bo pa spet halo kje to progo dobit.

Novejša verzija je že na serverju in bo tudi ostala. Dobro bi bilo da si jo naložite!

Link to post
Novejša verzija je že na serverju in bo tudi ostala

Se strinjam.....

Glede druge sezone je pa še dovolj časa...najprej bomo izbrali mod, potem pa ostalo.....

Bi pa resno predlagal, da izbrani mod predela nekdo na 2010 (čelade, imena in dodatne avte)!!

Link to post
Pomoje je najbolj pošteno, da se avti izbirajo po osvojenih mestih v letošnji sezoni .. ne pa

jest bom tega jest pa tega ali pa kdor prej pride prej melje ...

Tudi jaz podpiram to idejo. Dobra ideja.

Link to post

Ja zdele sva z andrejem odpelala ene par krogou. Zame je bilo to prvič in morem rečt, da mi proga ni niti mal ušeč(ne verzija pač pa sam layout)

Pridte dons zvečer mal na server, da ne bo potem v sredo pol takih, ki bojo prvič vidl progo.

Lp!

Link to post

Včeraj sem se zapeljal malo po stezi .....bljak je icon_buzara.gif

Odpeljal nekaj krogov (cca 5-6krogov) brez nastavitev in šel 1 41 001 :) Tako, da ko poštimam nastavitve bo šlo z lahkoto pod 1 40....moram pa priznat, da mi proga niti najmanj ni simpatična....gremo raj šeenkrat Brazilijo [iz]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...