Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Evo, smo sprobal CSR od play-a... vse kar se govori je res... FF 100x boljši od G25, zdi se mi da je tudi bolj natančen. Bistveno bolje simulira bump-e kot g25.. skratka tako kot mislim da je Maxl napisal... G25 je igrača proti temu...

Vsekakor vreden tisti cca 250€ da o pedalih sploh ne govorimo.

P.S. : Sem že poslal pismo dedku mrazu :D

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Ja me je veselilo,da smo sprobal oz. da sem lahko prvič peljal iRacing,ne vem no, jaz pa lahk enako rečem, da vse igre, katere sem do sedaj igral, so prava igračkica proti iRacingu, in pomoje ko bom nekaj časa igral to igro, bom z grenkim priokusom igral druge. [fbi]

Ja všeč mi je vse, kako so res proge prokleto detaljno narejene, bankine fenomenalno okusne :o , globina oz. kako se kje spustiš v dolinco fenomenalno modelirano, grafika meni zelo zelo všečna, širina ceste-proge, kako se avto obnaša ko pelješ čez cesto po travi...

Fizika čist prehudo nadmočna, tudi volan se obnaša čisto drugače, kot vseh ostalih igrah, vozil sem mal več Corveto, pa to je res dan za zapomnit se, prou dolgi bodo dnevi, da si poštimamo moj PC, ne vem no....

Link to post

Sej lahk ponovimo, pa kakšno pivice popijemo [ok] , se ne branim iRacinga, mi je pa pala ideja v glavo,da ne bo zvenelo požrešno,če izposojam konzole, bom pa še volane oz bolj nove,pa eno simbolično ceno za par dni.Pa si vsak dobi svoj predstavo volana,proba lepo doma v miru, nažene babo za 3dni iz hiše, vzame dopust.... :roll::D

Link to post

Murn vrjem da boljš da nisi... mene matra ko hudič da bi ga nabavil... najbolj fascinantno je da nima deadzona nič. Sem zdajle par krogov z g25 probal in me drži da ga zabrišem čez okno, potiho prinesem nazaj in zjutraj s solznimi očmi pokažem ženi kaj se je zgodilo in da pač ni druge kot da si takoj kupim novega Fanatec-a :D

PS : Play ideja ni slaba tako če drugega ne ko kupuješ ne kupiš "mačka v žaklju"... bom prva stranka sam dob še to kar ma maxl :D:P

Link to post

Kolikor sem jaz gledal je to kar ima play in to kar ima Maxl isto,samo občutek me še zanima kako je ko imaš v roki enega ali drugega... Mogoče mi je CSR mal prevelik volan... ne vem... zato bi pa probal se Porsche-ja, sem se pa že definitivno odločil da me volani ki imajo prenos preko zobnikov ne zanimajo več :D

P.S.: Sej stopalke so tud razlika ... samo ne takšna kot je v samem volanu.

Link to post

Fanatec Forza Motorsport CSR Wheel – Review

Vir:

http://www.virtualr.net/fanatec-forza-motorsport-csr-wheel-review

Pros:

All new aluminum paddle shifters

Strong Force Feedback, smooth & silent driving experience

Quick tuning options allow tweaking independent from game software

Unrivaled cross compatibility to all three major platforms

Cons:

Partly-plastic wheel rim, no full alcantara treatment

Table clamp doesn’t allow tight fight, hard-mounting recommended

No pedals included

1.jpg

22.jpg

3.jpg

Link to post

Mene pa neki zanima. Ali je z volani, ki imajo tudi poleg gasa in bremze tudi sklopko, vožnja hitrejša? Se doseze boljše čase v primerjavi z slabšimi volani?

Imam Logitech Driving Force Pro, ki ima stopalke samo za gas in bremzo. Imam občutek, da sem prikrajšan za še boljše čase prav zaradi neuporabe sklopke. Ali je na tem kaj resnice?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...