Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Pozdravljeni!

Pravkar sem odprl menjalnik od G25, ker mi rikverc prestava ne dela in vedno vrže v 6. prestavo.

Stikalo zgleda da dela.

Če naredim kratki stik (kao aktivirano stikalo) na kablu ne dela, na konketorju na glavni ploščici v menjalniku tudi ne.

Žal gre potem "žica" pod logični element tam pa naprej ne vem na kateri kontakt.

Je imel kdo podoben problem?

Očitno zlgeda da je nekaj na vezju. Prodaja kdo uničen menjalnik, da probam? Oziroma kdo ve kje dobiti kakšne rezervne dele?

Logitech je namreč gluh kako hitro stvar ni v garanciji, če pa je pa celo menjajo =S

EDIT: zdaj zalotal stikalo na novo gor in zdaj vsaj piska za kratki stik. imam tudi slike, naložim jutri. Bom pa še kar s svojimi žicami povezal,ker to po vezju lotat je bedarija, saj je premazano z nekim sranjem. oz. jaz nimam stvari s katero se to spuca.

LP

Link to post

Evo, reverse gear spet dela.

Če bo kdo popravljal...

Do napake glede na internetne izjave pride v večini primerov, ker se lot iz pinov stikala odtrga od ploščice(vezja) in tako prekine tokokrog iz prevodnih tračnic.

Gre za vezje čisto spodaj na menjalniku, ki se ob prestavljanju vred z menjalnikom tudi premika. Ni čisto vezje, saj sta gor samo 2 tračnici. Ti priporočam, da ju za vsak slučaj prerežete z žiletko ali čim ostrim.

Nato pa pine stikala kar direkt z žičko povežete na pina kontakta.

Meni je pomagalo in sedaj dela tudi rikverc prestava.

Lotanja, kot je na prvi sliki ne priporočam. Meni se je ob sestavljanju zgodilo, da sem moram na novo zalotat, saj so tračnice pretanke, da bi zdržale. Sicer pa bi komu z več izkušnjami ziher uspelo =D

Ploščica/Druga stran(odstranjeno stikalo)

dscn4419.jpgdscn4412.jpg

Prva rešitev:

dscn4416.jpg

Druga bulletproof rešitev:

dscn4422.jpg

Tags: logitech g25 g27 fix reverse gear broken

Link to post

Prihaja LMS volan... High-tech wheel tko da bo tut cena kar precej visoka.

Brutalno tole zgleda, sm kr mal jezn vse kar je res dobro so cene ubijalske, pa še če maš kaj takega ali celo cenejšegan fanateka, se glih poročiš s tem, nikol ne prodaš, edin da daš za simbolično ceno.

Link to post
  • 2 weeks later...

Thrustmaster T500RS F1

298438_275658709128538_177715455589531_1096311_954704017_n.jpg

220787tmf1.jpg

Features

- Full-size replica of the Formula 1 Ferrari 2011 racing wheel, under official license by Ferrari, for your T500 RS.

- Genuine F1-style scratched-brushed metal “Push & Pull” shifters

- Reinforced scratched-brushed metal facing ensuring optimum solidity and inertia

- Rubber-textured wheel offering a realistic and comfortable grip

- Professional quality rotary knobs, switches and action buttons:

*2 x encoder rotary knobs (to adjust car settings directly during the race)

*8 x dual detent push-buttons

*3 x 3-position metal switches with wheel re-centering

*2 x up/down speed shifters (F1 “Push & Pull”¨ style)

*2 x high pressure, 8-directional D-pads responding to realistic pressure

- Two available game modes:

“Normal” mode, PC and PS3. compatible (offering 13 action buttons and 3 D-pads)

“Advanced” mode, PC compatible (offering 25 action buttons and 1 D-pad)

The Ferrari Formula One rim will be available both as add-on for the T500 RS starting September 30 and selling for 149€. In late October, the “Integral” edition with wheel base and pedals will be available as well, it has not been confirmed whether Thrustmaster will also be offering the current T500 RS GT wheel as add-on option for the Integral buyers.

Link to post

  • Indy Steering Wheel + shift-clutch paddles and Slipro: 796€
  • GP2 Steering Wheel + shift-clutch paddles and Slipro: 970€
  • GT Steering Wheel + shift paddles: 581€
  • GT Pro Steering Wheel + shift paddles + Slipro: 690€
  • Optional Momo quick release with electrical connector and G25-G27-FREX adapter: 220€
  • Button Box: 245€
  • SLI Box: 265€ green/blue displays, 245€ standard red displays

Link to post

Pošteno tole zgor!

Sm kr mal razočaran

Porsche 911 GT3 RS V2 Wheel EU ne dela na Xbox 360, dela pa Forza Motorsport CSR Wheel EU in bom kr njega naročil, pa da vidmo če je zakej.

Kakšno mnenje?

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...