Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Pomojem je CSR isti kot GT2, samo z drugim obročom in večjo podporo za Xbox (namen je bil za Forzo). Ogrodje in FF je pa predvidevam isti. Zaključek...če kupujete Fanatec samo za PC, je najboljša izbira GT3, ki je 180€ (70€ cenejš).

Mislim, da je CSR še vedno boljši - za začetek: CSR ima že jermene, predhodniki pa mislim, da jih še niso imeli.

Link to post

Mislim, da je CSR še vedno boljši - za začetek: CSR ima že jermene, predhodniki pa mislim, da jih še niso imeli.

Nevem če bo držalo, tukaj si poglej razlike (ki jih praktično ni, tudi zunanjost je razen obroča popolnoma enaka).

Sicer pa sonac kaj več ve? :)

Link to post

Pravzaprav je tako, da so vsi Porsche volani imeli jermene, dokler ni Fanatec naredil še enega bolj "budget" volana, 911 Carrere, ki je namesto jermena imel zobnike. Pred kratkim so ga nehali izdelovati.

GT2 in GT3 RS V2 sta praktično enaka, le da ima GT2 še Xbox 360 kompatibilnost, CSR pa ima nov, lažji obroč in novo elektroniko za nadzor FF motorja, zaradi česar naj bi se obnašal nekoliko drugače in bil hitrejši. Na žalost CSR-ja še nisem sprobal, tako da nimam izkušenj iz prve roke :) Če kdaj dobim priložnost za ga sprobat, bom napisal malo bolj podrobno primerjavo.

PS: Ima kdo T500 RS, oziroma pozna koga, ki ga ima?

Link to post

Tudi jaz bi rad zamenjal G25ko, čeprav mislim, da si kaj več kot GT3 ne bom mogu privoščit .... Pa že to je kar dosti visoka cena zame... G2x so ratal prav poceni v primerjavi z ostalimi ....

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...