Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

Vse lepo in prav... samo tole

Normally these products are not sold as a kit and would cost you 359,85 $/€, but today you get a 30,5% discount, resulting in the end price of 249.95 $/€.

A odkupijo $ po ceni evra... jih prodam kolikor hočejo :D Za njih je to vse eno in isto očitno... [opa][Joj]

Link to post

Za njih je to vse isto, ker v dolarskih cenah ni vključen VAT... Tko da je približno enako, ko še to upoštevaš...

Nebo držal :

There is no VAT in the U.S.

Most of the U.S. has sales tax. The rate in not uniform, but is between 5% and 10% in most places.

There is an income tax. The rate is not uniform. Approximately 1/2 the population pays nothing.

There are social security (6.2%) and medicare (1.45%) taxes.

Overall, taxes are much lower than in Greece, or elsewhere in Europe. However, most working age citizens do not receive healthcare from the government, and many have to pay for it themselves, som

Link to post

Z veseljem, samo težava je,da jih naročim toliko, kolikor jih takoj prodam, trenutno naročam le 2kom, če mi kdo javi do 21h naročim še zanj, pa upam da ne bo težava, ker jim bom jutri nakazal denar. Poročam.

Sm je huda cena, če se primerja proti G27

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...