Skoči na vsebino

Volani in pedala


mAxL

Recommended Posts

Rečem lahko samo, da boš, ko ga vzameš iz škatle, gotovo navdušen. Na občutek pa sem boš moral malo privaditi. Moj prvi vtis, ko sem dobil Fanateca, je bil čuden, ker efekti niso tako grobi, kot pri Logitechu. Ko se enkrat navadiš na Fanateca, ti pa Logitechovi efekti delujejo nenaravni in se je zelo težko vrniti brez grenkega priokusa :) Vsaj pri meni je bilo tako in nisem edini, ki je prišel do tega zaključka. Jermen namesto zobnikov in težji volanski obroč v primerjavi z G25/G27 naredita svoje.

Sam obroč pa je res špica za ga držati v rokah, skoraj ne bi mogel biti boljši

Link to post
  • Odgovori 1,3k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pride tudi kak video , ampak je prvo treba mount naredit. Ker ga ne moram zašraufat na pisalno mizo , dokler pa nisem v hiši nimam prostora za rig . Drugače pa sem sedaj še bolj prepričan kot pred nak

Na mizi pa zgleda zaenkrat tako

Dragi Božiček spreminjam svojo željo . Kupi mi karto za fitnes ,da bom lahko jaz obračal volan ne pa on mene

Posted Images

  • 2 weeks later...

Forza Motorsport CSR Wheel (brez stopalk) oz G27 stopalke.

Bom trenutno hiter, pa bom nato, ko bom pri volji nadeljeval.

Bojim bojim se , da te volane dobijo najhitrejši v wtcc seriji od Peka in podobnih, ker bodo še po kakšno sekundo boljši..

Najprej en kup malih mojih težav, da ga vsposobim z mojim PC-jem, nato mi le rata pa hremo..

Grem zanalašč probat odpeljat Zolder, popreje mal spremenim tresljaje volana-vibro, da ni tako močna, nato dam kr vse na max od force itd, nardim le 3 kroge in z enakimi nastavitvami zbolšam čas za 1,5 sekunde.Volan je tako prokleto natančen, zabaven, precizen res je to težko opisat, sicer mislil sem da je force nekaj posebnega premočan,divji itd, pa ni (meni se zdi, da je sama vibra tako močna, če je na 50%+ kaj šele na mx procentov), da je po ravnici volan težko držat na miru, sicer se pa te virbre itak ne rabi nič, edino za gušt.

Čisto druga pesem so ovinki, avto kr not pade, linija je lepša, avto gre v ovinek sam, hecno..., pri zaviranju na polno se volan drugaće obnaša, nočm žalit G25,G27 sm res, G serija je proti temu igrača, pa spet ni cenovno volan toliko dražji, vse skup 100e ali manj.

Grem zdej vozit FM4, volan narejen za to igro,pa da vidmo kaj so pohruntal...

Edgeslo itak, da bo pomoje pr hiši...

Link to post

Baje drug vikend ja, komot javim, bomo pa pri edgeslo-ju, ker ima vsaj PC , pa še mene fino firbec žge za iRacing.

Če bo kdo nucal, dvomim, v pon ali tork naročujem stopalke Fanatec Clubsport Pedals

clubsport_pedals_USB_00-500x500.jpg

Slo cena 239e, na strani Fanatec 199.99e

Link to post

Clubsport Pedals + Tuning Kit

The legendary ClubSport Pedals are now available with a free Tuning Kit. This allows almost unlimited adjustability options for maximum speed control.

-SPECIAL OFFER: LIMITED AVAILABILITY-

http://www.fanatec.de/webshop/new_eu/product_info.php?cPath=28&products_id=104&osCsid=ab84348a2eda24837e5c83126af8a2e2

Link to post

Ja bomo pri meni sprobal. Sicer mam trenutno gor samo iRacing, tako da če bi rad kdo še kaj drugega sprobal javite da instaliram.

Se bo pa dal na iracingu skor vse sprobat ker imava skupaj s FBR-jem skor full road content (če pride pa še Murn pol pa sploh) :D

Link to post

Forza Motorsport CSR Wheel (brez stopalk) oz G27 stopalke. part2

-volan ima ventilatorček za stalno hlajenje motorja-to veste

-ima jermen, nič zobovja

-proti G27 nima niti malo lufta, če ga premakneš za pol centi ali manj se to realno pozna, pri G27 ne

-na volanu je več kot dovolj tipk, 14 uporabnih tipk

-ima brezžično povezavo za Xbox 360 in deluje zelo odlično,natančno..

-za igro FM4 lahko direktno na volanu spreminjaš vse, mali LCD je temu namenjen:

Moč FF, obrat volana-stopinje od 0 do 900, ABS moč zavor od 0 do 100% itd

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...