Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

1 hour ago, markop said:

Sem upal, da bodo na V3 pedala dali kej popusta. Pa nič.

...kako ne ce imas 40% na inverted V3..razen ce si imel v mislih non inverted opcijo.

Je pa IMHO tale inverted moznost za 240€ res mal precenjena oz. kar dost, imas cist prav...sploh nisem vedel da je samo v tem taka razlika v ceni :S

 

 

image.thumb.png.b9c4a88736b62b0e59b62955c20e06ab.png

Uredil - AliBuggy
Link to post

S to akcijo so itaq samo sranje naredil :D Pol objav je napačnih, popusti ne veljajo za cel svet, potem je popust dejansko 35% namesto 40%, itd... adijo pamet...

No, so pa mene vseeno po dolgem času nazaj v  Fanatec familijo potegnil (ista konfiguracija kot @mancSLO ) in če ne bo boljš kot stari dobri t500 dobijo vse skupaj nazaj... 

Link to post

tole bi bilo pa zame ker sem ze F1 obroc skoraj kupil tale je pa se malce bolj naspidiran z opcijami (shifter za rocno namesto sklopke), ce pa prav berem moja baza CSW 1 in tale obroc ne bi slo skupaj :(

 

Link to post
4 minutes ago, vajtos said:

S tvojo bazo bi sel skupaj s QR sistemom. tisto tut posebej prodajajo za 100€. Tako da lahko pri teh volanih zamenjas QR sistem

Lahko prosim malce vec poves. A ni QR je na V1 isti kot na V2...a ni problem v mozganih baze, ki ne bo znala komunicirat z novim obrocom...oz ga ne bo prepoznala, nadradnje pa iz razumljivih razlogov ne bodo dali?

 

Kaksen link prosim tega QR

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...