Skoči na vsebino

Fanatec produkti


B_U_R_I

Recommended Posts

Si bom mal pogledal T300RS review-je, mi je bil mal preveč plastičen, pa sem ga kar prezrl. Za T500 me pa moti, ker ma statične paddle, pa precej velik je.

A ima kdo od vas T300RS in če, kako je zadovoljen z volanom (pedali bi itak bili CSP V2)? Sem gledal pri Damjanu in bi me z F1 volanom prišel skor 600€, kar pa tudi ni malo, pa še nosilc za na mizo rabm. Bomo vidl, Božičk prhaja, pa sem bil valda kej pridn ...... :roll:

Baje jih je play prodal že ene par komadov, vprašanje pa je če so tukaj prisotni. Lej kokr kol pogledaš, je večina volanov oblečenih v plastika take ali drugačne kakovosti, tko da tukaj pretirane izbire ni. Razen če se mal poigraš in kako carbon look al pa alu brushed look nalimaš čez, pa je problem rešen. Če se ne motim, je T500 zdaj dobavljiv tudi s premičnimi paddli, je pa res da je bila prvotna serija tako skonstruirana, sam ni dolg trajal, pa so začeli razni modi izhajat ven za spremembo "ušes". Zaradi velikosti t500-ke sem se tut jest zato rajš za manjšga bratca odloču.

 

Hm, lej ne se ustrašit vsazga negativnga komentarja, k tut jest k sem se pridružu temu forumu, me je zokid mal "popluvu", pa ni blo zamer, pa še zmer tuki vztrajam [ok]

 

600€ bi ti pršu kakšen komplet?

Link to post
  • Odgovori 560
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kdor bo kupoval CSL Elite in ni vezan na XBOX naj v vsakem primeru vzame PS4 verzijo baze, ker ima izboljšano elektroniko in motor (enak kot je v CSW bazi). 

Trg simracing opreme ni več tako reven, kot je bil takrat, ko so oni s prvim CSW prišli ven. Tudi ostali proizvajalci so se malo zganili in malo dvomim, da bo njihov DD kaj zelo poseben. To so šli do

CSL Elite Racing Wheel - officially licensed for PS4™ EU   Date Added: 21/11/2018 Products: 1 Estimated shipping date: Actual shipping date: 22/11/2018 Total: 515.24€ Da se še jaz ma

Posted Images

Hm, lej ne se ustrašit vsazga negativnga komentarja, k tut jest k sem se pridružu temu forumu, me je zokid mal "popluvu", pa ni blo zamer, pa še zmer tuki vztrajam [ok]

 

600€ bi ti pršu kakšen komplet?

 

Pa saj ima prav, sam način je bil bl....

399 je T300RS, F1 volan pa 170, pa še stojal za mizo, pa smo čez 600. Neki dobim, če uspem prodat G27, sam je še vedno velik.

Pa še Božiček je po desetmu pismčku izjavu, da me ma dost, tko da začenjam verjet v dedka Mraza. :S

Link to post

 

Hm, lej ne se ustrašit vsazga negativnga komentarja, k tut jest k sem se pridružu temu forumu, me je zokid mal "popluvu", pa ni blo zamer, pa še zmer tuki vztrajam [ok]

 

600€ bi ti pršu kakšen komplet?

 

Pa saj ima prav, sam način je bil bl....

399 je T300RS, F1 volan pa 170, pa še stojal za mizo, pa smo čez 600. Neki dobim, če uspem prodat G27, sam je še vedno velik.

Pa še Božiček je po desetmu pismčku izjavu, da me ma dost, tko da začenjam verjet v dedka Mraza. :S

 

Če si gledu GTE verzijo, pride tolk ja (sam se pri playu osebno pozanimi za te cene), drugače pa obična T300 RS pride 330€, pa volan 170€, pa je 500 ojrov vse skup. Seveda je poj še "obvezno" šifter nabavt [ok]

Link to post

Momota nabavi, pa boš najhitrejši :-)

Šalo na stran, sam sem kupil od enega tu gor že rabljenega Fanateca csr forzo.. To je bilo se mi zdi da dve leti nazaj. Pred tem sem imel g25, na katerem so šle pedalke v maloro, potenciometri bolj točno. Sktatka Fanatec mi je zakon, po zadnjih drajverjih je zame top volan in po občutku na volanu in pedalkah ene 40% boljši od g25. Kar se kvalitete tiče je sam volan mal bolj čigumijast, ko ga ne rabiš in se ti zdi da se bo v rokah polomil. No meni se ni in mi volan povsem dobro služi.

Link to post

Momota nabavi, pa boš najhitrejši :-)

Šalo na stran, sam sem kupil od enega tu gor že rabljenega Fanateca csr forzo.. To je bilo se mi zdi da dve leti nazaj. Pred tem sem imel g25, na katerem so šle pedalke v maloro, potenciometri bolj točno. Sktatka Fanatec mi je zakon, po zadnjih drajverjih je zame top volan in po občutku na volanu in pedalkah ene 40% boljši od g25. Kar se kvalitete tiče je sam volan mal bolj čigumijast, ko ga ne rabiš in se ti zdi da se bo v rokah polomil. No meni se ni in mi volan povsem dobro služi.

Link to post

 

za to ceno dobim ecci 700 ki je orng zverina proti fanateku

Ecci 700?

Jaz sem nasel samo ecci 7000, ampak ta stane vec kot $3500.

 

ja 7000 eno nulo sem pozabil, govorim pa o rabljenen volanu, ki se suce tam okoli 600-700 eur, novi v angliji pride okoli 1000 funtov, brez obroča

Link to post

Če te zanima:

 

http://www.ebay.it/itm/THRUSTMASTER-Volante-T300-Ferrari-GTE-Integrale-per-Ps4-Ps3-e-PC-/161473906817?pt=Giochi_Online_MMORPG&hash=item2598984881

 

+ poštnina: 6€ v Italiji

 

Ti lahko naročim, ker imam prijatelja v Italiji. Potem pa osebni prevzem pri meni ( okolica Nove Gorice) al pa po pošti.  

 

Jaz sem pri njih že vzel GT obroč ter volan Thrustmaster Tx.

Link to post

Če te zanima:

 

http://www.ebay.it/itm/THRUSTMASTER-Volante-T300-Ferrari-GTE-Integrale-per-Ps4-Ps3-e-PC-/161473906817?pt=Giochi_Online_MMORPG&hash=item2598984881

 

+ poštnina: 6€ v Italiji

 

Ti lahko naročim, ker imam prijatelja v Italiji. Potem pa osebni prevzem pri meni ( okolica Nove Gorice) al pa po pošti.  

 

Jaz sem pri njih že vzel GT obroč ter volan Thrustmaster Tx.

Ethan,

 

hvala za namig, bom verjetno kar pri Damjanu vzel T300RS, ki pa je zanimivo pri Mr.Priceu dražji kot pri nas. 

Link to post

Aja, glede Thrustmaster F1 obroča. Ful enih gumbov, sam a se jih v rF2, pCars, GSC, AC sploh lahko uporabi? Kdo ga sigurno ima, pa me zanimajo izkušnje oz. uporabnost.

 

Davor, Ti pa zmiži na obe očesi, ampak tut taka vprašanja eni postavljamo. [iz]

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...